Як обрати наркологічний центр в Харкові?

Зараз багато приватних харківських наркологічних клінік пропонують повноцінний терапевтичний курс, націлений на повне одужання від наркотичної залежності. Самостійно подолати згубну пристрасть практично неможливо: в разі самолікування хворий лише зіткнеться зі зривами і впаде в депресію. Найкращий вихід із ситуації – зателефонувати в наркологічний центр в Харкові та починати співпрацю з професіоналами у своїй галузі.

Кваліфікований персонал відразу ж діагностує стан пацієнта, щоб вірно вибрати лікувальну програму. Терапія здійснюється відповідно до віку і симптомами, присутній гарантія персонального підходу і уважного ставлення до гостя.

Основа лікування полягає в психотерапії, що припускає використання спеціальних програм, які допомагають звільнитися від тяги до наркотику на психологічному рівні. Не менш важлива і трудотерапія, а також групова робота з хворими. Нерідко зриви трапляються через порожнечі в душі, а також невміння знаходити себе в суспільстві. Основна мета фахівців в даному випадку – пройти складний перехідний етап і навчити людину жити без наркотиків.

Соціальна реабілітація є фінальним етапом. У цей період доктора активно взаємодіють з родичами пацієнта і дають їм поради щодо того, як відновити соціальні зв’язки залежного і повернути його в сім’ю. Також лікарі займаються відновлення професійних навичок. Такий комплексний підхід і робить наркологічний центр в Харкові одним з кращих закладів в своїй області. Уже багато пацієнтів змогли побороти пристрасть і перегорнути деструктивну сторінку свого життя на нову.

Нюанси вибору наркологічного центру

Для вибору сумлінного і надійного закладу досить аналізувати критерії, які свідчать про високу ефективність процесу реабілітації, результат лікування та інші вагомі фактори. Мова йде про:

  • Кількості пацієнтів в центрі. Найкраще, якщо в центрі знаходиться кількість осіб, що не перевищує 25 чоловік. Якщо в закладі перебуває більше пацієнтів, буде ускладнено роботу з кожним з реабілітантів. Якщо пацієнтів менше 2-3, зникає соціальна взаємодія в самій групі.
  • Спортивних заняттях, вправах. Реабілітація триватиме більш активно, якщо робити акцент на реабілітації у фізичному плані після отруєння організму наркотиками.
  • Наявності в команді компетентного персоналу. Лише завдяки допомозі професіоналів вийде позбутися залежності на психологічному рівні. У певних центрах реабілітацією займаються колишні наркомани. Такого роду реабілітаційний процес не грунтується на теоретичної складової і навряд чи дасть належний результат.
  • Видах терапевтичних занять. Непоганим способом лікування можна назвати арт-терапію, письмову роботу. Якщо ж в центрі пропагується виключно трудова терапія, це свідчить про те, що основне завдання в даному випадку – НЕ реабілітаційний процес, а використання пацієнтів виключно як сили для роботи, тому ні в якому разі не довіряйте подібним центрам.
  • Постреабілітаційну програму. У хороших клініках процес реабілітації триває навіть після завершення стаціонарного терапевтичного курсу. У пацієнта є можливість поговорити з фахівцем, коли він відчуває, що може зірватися.

Який наркологічний центр в Харкові краще обрати?

Наркологічний центр в Харкові «Хелп» – це заклад, який зарекомендував себе як центр ефективної та дієвої допомоги наркозалежним. За час свого функціонування установа показало себе виключно в позитивному ключі. Про це говорять прекрасні результати і безліч позитивних відгуків від випускників.

Лікарі, які працюють в цьому реабілітаційному центрі, ніколи не зупиняються і постійно розвиваються, вдосконалюють професійний рівень, пам’ятаючи про необхідність поліпшення якості надання допомоги пацієнтам, які зіткнулися з такою непростою проблемою як наркотична залежність.

У клініці регулярно проводяться тренінги теоретичної, інформаційної, практичної спрямованості, сеанси групових і сімейних терапій. Якщо у клієнтів є додаткові питання, завжди можна зателефонувати фахівцю з лікування наркоманії в “ХЕЛП” та проконсультуватися з ним.

Соцмережі