Все, що вам потрібно знати про філер для губ

Соковиті, ваблячі, пухкі… Комусь щастить з’явитися на світло з такими губами. Ну а тим, хто не потрапив в число щасливчиків, на допомогу приходять косметологи з філерами. Чи варто побоюватися цієї процедури? Багато людей при слові «філери» представляють перекачані губи – наслідки введення біополімерних гелів, «хайпа» початку цього століття. Сьогодні все не так. І філерів вже можна не боятися. Але треба розуміти, які не викличуть неприємних наслідків, коли і кому вони дійсно потрібні. Розбираємося разом з експертами!

Кому потрібні філери для губ?

Всім, хто не задоволений обсягом і формою і жадає це змінити!

  • Хтось народжується з тонкими губами і хоче їх збільшити. У багатьох губи – особливо верхня і куточки губ змінюють свою форму в процесі старіння.
  • У тих, хто курить, часто з’являються «губи курця» (ще один привід відмовитися від шкідливої звички). Через напруги губ в процесі затягування на них з’являються вертикальні лінії. Такий же ефект спостерігається у любителів пити воду з пляшки і любителів свистіти і пити напої через соломинку.

Важливо!

«Посмішкою Мони Лізи» називають процедуру підйому куточків губ. З віком вони опускаються, і коригувати це можна й за допомогою ботокса, а введенням наповнювачів.

Що будуть вколювати?

Сучасний варіант – філери на основі гіалуронової кислоти. Тип наповнювача визначається областю губ і тим, що хочеться бачити: змінити форму або збільшити об’єм.

Основний препарат – стабілізована гіалуронова кислота з різною концентрацією і щільністю стабілізатора.

Важливо!

Сьогодні все ще можна зустріти пропозиції ввести в губи біополімерний гель. Цей синтетичний філер розсмоктується і може мігрувати – наприклад, з носо-губної складки в область підборіддя.

Скільки триває процедура і як довго тримається результат?

Самі ін’єкції займають близько 15 хвилин, а результат видно негайно.

Але приблизно 20% результату – це первинний набряк. Повна дія наповнювача проявляється через чотири тижні, коли набряклість спадає і наповнювач інтегрується в тканини.

Хоча результат може бути тривалим, він не є постійним: гіалуронова кислота поступово розсмоктується в організмі.

Залежно від складу, ефект видно від 6 місяців до двох років. Більшість результатів тривають 9-18 місяців.

Це боляче?

Процедура введення філерів швидка і відносно безболісна. Деякі відчувають легкий укол і пощипування при кожній ін’єкції.

Більшість використовуваних філерів на основі гіалуронової кислоти містять анестетик під назвою лідокаїн, який зводить до мінімуму дискомфорт під час ін’єкції.

Приблизно за 20 хвилин до початку на область введення наносять місцевий анестетик, знеболюючий, який «заморожує» чутливість. Після ін’єкцій прикладають холод – це допомагає впоратися з набряками і можливими дрібними синцями.

Є ймовірність, що губи після введення деякий час будуть більш чутливими – це і дія уколів, і адаптація тканин.

Важливо!

Якщо ви часто відвідуєте косметолога, то, швидше за все, вже знаєте свій больовий поріг.

Є люди, яким потрібна більш тривала витримка місцевого крему з анестетиком перед будь-якою інвазивною процедурою – уколами ботокса, філерів в складки.

Якщо ви з їх числа – попередьте фахівця і виділіть більше часу на попередню анестезію.

Філери для губ: а це безпечно?

Всі дермальні філери проходять перевірку на безпеку застосування.

Існує низька ймовірність інфікування, але важкі ускладнення від таких процедур вкрай рідкісні. Алергічні реакції на наповнювачі гіалуронової кислоти виникають рідко, враховуючи, що гіалуронова кислота – це речовина, що природним чином міститься в шкірі.

Важливо!

Згідно з дослідженнями, опублікованими в Facial Plastic Surgery Clinics of North America, основні ускладнення від ін’єкцій гіалуронової кислоти зустрічаються при введенні препаратів в область навколо очей: там легше зачепити нервові закінчення.

Найпоширеніший наслідок для губ – набряк і невеликі синці.

Що буде, якщо ви залишитеся незадоволені результатом?

Навіть якщо все пройшло ідеально, часом звикнути до нової зовнішності непросто. Хороша новина: з філерами гіалуронової кислоти все можна швидко виправити!

Щоб прибрати ефект наповнення, лікарі-косметологи використовують ін’єкції ензимів (фермент гіалуронідаза), які протягом кількох годин розчиняють філер і повертають все до колишнього вигляду.

Важливо!

Перед початком процедури уточніть, який препарат буде вводитися і що у нього з сертифікатами якості та терміном придатності.

Професіонали обов’язково самі повідомляють всю інформацію перед будь-інвазивної процедурою.

Чи треба готуватися до введення філерів?

Так, є прості правила підготовки.

Уникайте прийому препаратів, що розріджують кров – ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти (аспірину), перевірте, чи немає в складі трав’яних чаїв або БАДів компонентів проти тромбозу. Все це збільшує ймовірність дрібних крововиливів і синців.

Соцмережі