Особливості інструментів для зубних техніків

Сучасні зуботехнічні інструменти можна купити  в SeTrade, не хвилюючись за надійність, якість та гнучкі ціни. Інструменти призначені для зубних техніків повинні не тільки виконувати власні функції, але і не підвести у недоречний момент, довести надійність і міцність.

Перше, що потрібно зауважити, так це те, що інструменти, які призначені для зубних техніків, можна сміливо порівняти з інструментами, які використовуються ювелірами та скульпторами. Можна сказати, що робота зубного техніка містить у собі творчі елементи, адже доводиться створювати скульптурні моделі з воску, відливати металічні або керамічні моделі. Для того, щоб відповідати вимогам, потрібні якісні інструменти.

Виготовлення потрібних виробів проходить у лабораторії,  яка поділяється на кілька кімнат. Кожна з них відповідає за окрему частину процесу, для виготовлення ортопедичної конструкції. Простір мають правильно організувати, оснастити витяжками. Інструменти повинні бути розставлені на підставках, відповідаючи певному порядку.

Перелік ротаційних інструментів

Для того, щоб мати можливість надати протезним конструкціям потрібну форму і розмір, зубні техніки використовують спеціальні обертові інструменти:

  • Для початку потрібно мати в наявності зуботехнічні бори. Вони являються твердосплавними, турбінними з алмазним покриттям, щоб розрізати коронки;
  • Стоматологічні фрези, що використовуються для кераміки. Ними розрізаються та шліфуються не тільки кераміка, але і гіпс, пластмаса. Те ж саме можна сказати про тверді і благородні метали, титан;
  • Поліри, що мають різні ступені зернистості. Позначається це певними кольорами. Можуть застосовуватися для того, щоб шліфувати, полірувати конструкції. Використовується це саме на низьких рівнях обороту;
  • Спеціальні диски, які потрібні для того, щоб різати кераміки. Ними ж можна імітувати міжзубні щілини.

Щоб працювати з насадками, можна використовувати зуботехнічний мікромотор. Причому ротаційні інструменти готові кріпитися на кутовий та прямий наконечник.

Якби там не було, інструменти повинні мати високу якість, до них суворі вимоги. Будь-яка створена конструкція не повинна бути дискомфортною для пацієнта. Проте разом з тим, дуже високі вимоги щодо естетичного вигляду. Тобто, доведеться брати до уваги всі деталі, які мають значення, не випускаючи з цього нічого.

Придбати якісні товари в онлайн-магазині

Перш ніж купити потрібні інструменти, не зайвим стане ознайомитися з особливостями товару. Зробити це можна на сайті, переглянувши інформацію, що знаходиться у відкритому доступі. Після того, як замовник зуміє визначитися, зможе залишити заявку, яка поступить в обробку менеджером магазину за лічені хвилини.

Соцмережі

Exit mobile version