Анонімне лікування наркотичної залежності в Києві

Багато наркозалежних людей і члени їх сімей уникають звернення до клініки, побоюючись насмішок, презирства, осуду з боку оточуючих. Найкращий вихід із ситуації – анонімне лікування наркоманії в Києві, пропоноване наркоцентром «Реванш». Реабілітація проводиться конфіденційно та не вимагає взяття на облік.

Переваги анонімного лікування

Взяття залежної людини на облік, як це практикується в державних наркологічних, ставить на ньому довічне клеймо. По-перше, суспільство не цілком адекватно реагує на таких людей, не розуміючи, що наркоманія – це така ж хвороба, як і будь-яка інша. Осуду та пліткам піддається не тільки сам пацієнт, але і його близькі, родичі.

Навіть після завершення терапевтичного курсу та успішного подолання патологічної залежності людина зіштовхується із безліччю труднощів, наприклад, при виборі професії, працевлаштуванні, отриманні водійських прав. Часто від колишніх наркозалежних відвертаються їх знайомі, друзі та колеги з роботи. Ці фактори негативно впливають на і без того нестабільний психологічний стан людини й часто стають причиною рецидиву захворювання.

Не дивно, що більшість людей, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, до останнього відмовляються від сторонньої допомоги, намагаючись впоратися своїми силами. Однак подолати наркотичну залежність без медикаментозного лікування та психологічної реабілітації неможливо.

Анонімне лікування наркоманії, пропоноване приватними спеціалізованими установами, передбачає дотримання лікарської таємниці та нерозголошення особистої інформації про пацієнта. Цей принцип дотримується незалежно від того, чи проходить людина повноцінний курс реабілітації в умовах госпіталізації або ж обмежується послугою «виклик нарколога додому».

Відсутність страхів і переживань за власну репутацію, подальше життя у значній мірі сприяє прийняттю наркозалежним пацієнтом добровільного рішення про госпіталізацію і проведення комплексного лікування.

Оскільки реабілітанти не ставляться на облік, то після виписки з клінік і завершення терапевтичного курсу у них з’являється реальний шанс почати своє життя з чистого аркуша, реалізувати себе, зайняти гідне місце в суспільстві.

Як отримати допомогу?

Дізнавшись про те, що близька людина страждає на наркоманію, його родичам потрібно просто зателефонувати до київського відділення реабілітаційного центру «Реванш» https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua/. Співробітники клініки дадуть відповідь на всі питання, нададуть індивідуальні, професійні консультації, запропонують можливі варіанти лікування.

Якщо пацієнт категорично заперечує проблему та відмовляється від реабілітації, завжди можна запросити фахівців додому для проведення детоксикації організму (адже коли хворий відчуває стан ломки, і мови йти не може про успішне лікування), а також мотивують бесіди в комфортній, звичній людині атмосфері.

Соцмережі

Exit mobile version