Випадання волосся більше не проблема

Кожна людина втрачає волосся щодня, і це вважається цілком нормальним, за умови, що кількість волосинок не перевищує 100. Буває, що внаслідок неправильного харчування, стресових ситуацій або недостатнього догляду підростаюче волосся стає тонше, але буває, що на місці волосся, що випало, вже не виростає нове, а значить, з’являється явна проблема. І вирішити її не так просто.

Для стовідсоткового ефекту рекомендується використовувати цілий комплекс засобів від випадання. Найбільш ефективним є аптечний засіб проти випадіння волосся від французького бренду Vichy https://vichy.ua/. Представлений комплекс включає в себе, крім шампуню, також доглядаючі кондиціонери і бальзами, покликані забезпечувати приплив кисню до волосяних цибулин, живлення вже існуючих волосків і зростання нових, здорових й красивих. Декілька разів на тиждень слід використовувати також й маску від випадіння волосся, щоб посилити дію шампуню та бальзаму.

Серія Dercos від випадіння волосся від Віші: особливості та асортимент засобів

Вибирайте засоби, які спеціально створені для того, щоб зменшити чисельність втрачених волосинок – спеціальні шампуні від випадіння, бальзами, маски і масла, які допоможуть зробити волоски більш здоровими, благотворно впливаючи на шкіру голови та правильно доглядаючі за ним.

Причини випадіння волосся можуть бути дуже різноманітними. Наприклад, порушення гормонального балансу в організмі, травма голови, захворювання шкіри або генетична схильність. Часто буває і сезонна втрата волосків. Варто зазначити, що причини у жінок і у чоловіків можуть відрізнятися. У зв’язку з цим засоби від випадіння мають певні відмінності.

Для вирішення проблем випадіння, французький бренд Віші пропонує:

  • Деркос Аміноксіл Мен – інтенсивний засіб від випадання волосся для чоловіків. Рекомендується використовувати для проблемних зон (при наявності залисин на лобі та інших ділянках).
  • Деркос Аминексил Мен – спеціальний засіб для облисіння у вигляді піни, яка застосовується при втраті волосяного покрову або порідінні.
  • Аминексил Клінікал 5 – засіб проти випадіння волосся комплексної дії для чоловіків.
  • Аминексил Клінікал 5 – засіб проти випадіння волосся комплексної дії для жінок.
  • Тонізуючий шампунь з Аминексілом.
  • Зміцнюючий шампунь з Стемоксідіном.
  • Серія Денсі-Солюшнз для зміцнення та відновлення густоти і об’єму, яка включає в себе шампунь, концентрат і бальзам.

Щоб вирішити проблему, необхідно правильно вибрати засіб від облисіння. В першу чергу варто звернути увагу на призначення по статі. В продукції Віші використовується особливий склад. Активним елементом є амінексил. Він запобігає затвердінню колагену біля волосяної цибулини. Також в складі присутній корінь імбиру, який давно відомий своїми позитивними властивостями. Він відновлює ріст волосяного покрову.

Використання засобів істотно зменшує випадання при застосуванні рекомендованих продуктів в комплексі протягом 6 тижнів. Крім цього це дає можливість зміцнити цибулини волосків. Також варто відзначити, що засоби підходять для використання власникам чутливої шкіри голови.

Соцмережі

Exit mobile version