Фізична активність + правильний мікроклімат = здоров’я

Ключовий фактор для психічного та фізичного здоров’я – активний спосіб життя. Однак переважна більшість до кінця не усвідомлює його важливість. Коли тіло людини відчуває нестачу енергії – йому необхідна фізична активність, як би це суперечливо звучало. Активність благотворно впливає на здоров’я, незалежно від статі і віку людини. Якщо ви мало рухаєтеся, то пора почати регулярно виконувати фізичні вправи. Почати ніколи не пізно!

Як фізична активність впливає на організм людини

Є незаперечні докази ефективності регулярних фізичних навантажень в первинної та вторинної профілактики ряду хронічних захворювань:
– серцево-судинних захворювань,
цукрового діабету,
– раку товстої кишки і молочної залози,
гіпертонії,
– захворюваннях кісток і суглобів (остеопороз і остеоартрит),
– ожиріння,
депресії і багатьох інших

Існує прямий зв’язок між фізичною активністю і станом здоров’я людини, так що збільшення фізичної активності і хороша фізпідготовка приведуть до додаткового поліпшення стану здоров’я.

Фізична активність добре допомагає боротися зі стресом. Подвійна користь – від вправ, які проводяться на відкритому повітрі.
Активність, як було показано, приносить багато користі для здоров’я як фізично, так і психічно. Це може навіть допомогти збільшити тривалість життя. Є багато різних видів фізичної активності, в тому числі плавання, біг, прогулянки і танці. Вам залишається тільки вибрати відповідний вам і вашим перевагам вид активності, щоб зміцнити здоров’я, цікаво і з користю проводити час і навіть завести нові знайомства.

Заняття для батьків

Чим більше вік людини, тим частіше йому потрібно бувати на свіжому повітрі. Ідеальний варіант – купити скутер, мотоцикл або, наприклад, електровелосипед (замовити можна тут: https://skybike.com.ua/).

Такі види транспорту мають ряд переваг:
1. Можна їздити швидше;
2. Просте управління;
3. Не потрібно користуватися громадським транспортом (при необхідності, ви легко розміститеся в ньому разом зі своїм “залізним конем”);
4. Мінімальні витрати на утримання.

Електровелосипеди здатні творити справжні чудеса. Їзда на такому велосипеді – немов казковий політ, під час якого не існує ніяких перешкод на шляху. Електромотор відмінно справляється з вітряною погодою і підйомом на гору, що не змушуючи “водія” прикладати додаткові сили. Ви просто не поспішаючи крутите педалі, а іншу роботу виконує “розумна” електроніка. Це корисно для вас і вашого тіла. Ви завжди будете бадьорим, підтягнутим і головне – зовсім втомитеся.

Заняття для дітей

Діти самі люблять прогулянки по свіжому повітрю. У процесі можна запропонувати покататися на скейтборді, роликах або самокаті (купити можна тут: https://roliki.ua/). Обов’язково обзаведіться спеціальним захистом, щоб захистити голову і суглоби від травм – діти будуть гратися і часто падати.
Купівля роликів – вигідний варіант: вони не займають багато місця, а кататися на них весело. Діти можуть вчитися ставати на них разом з батьками – ви заодно займетеся спортом самі, і будете більше проводити часу зі своїм чадом.

Здоров’я для всієї родини

Хоча багато хто любить подорожувати і гуляти на свіжому повітрі, все ж більшу частину часу ми проводимо в приміщенні. Як бути здоровими всім членам сім’ї, при цьому не виходячи взагалі з дому? Відповідь одна – здоровий мікроклімат. Хороший, чисте повітря дозволяє відчувати себе відмінно, незважаючи на негоду за вікнами.
Контролювати рівень вологості і температури в кімнаті зручно за допомогою провітрювання та ефективного обігріву. Великий вибір кліматичних систем ви знайдете в магазинi Вашого мiста. Вам залишиться тільки налаштувати потрібні параметри, і правильний мікроклімат будинку – забезпечений.

Регулярна фізична активність в сукупності зі здоровим кліматом в приміщенні допомагають збільшити вироблення гормонів, які змушують людину відчувати себе щасливішими і краще спати. Як результат – відмінне здоров’я і довге життя!

Соцмережі