Депресія: як перемогти

Депресія – серйозна патологія, для якої характерні пригнічений стан, постійне почуття втоми та різкі перепади настрою протягом тривалого часу. При цьому людину нічого не радує, і вона зосереджується тільки на негативних емоціях.

Ознаки депресії

При депресивних станах можуть спостерігатися такі прояви:

 • порушення сну;
 • відчуття важкості у грудях;
 • втрата апетиту;
 • постійна сонливість та порушення сну;
 • розлади в роботі шлунково-кишкового тракту;
 • втрата ваги;
 • прояви вегето-судинної дистонії – підвищена пітливість, тремтіння рук.

Якщо такі симптоми тримаються протягом кількох тижнів, то є сенс задуматися про лікування хвороби.

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» пропонує купити антидепресанти ціна яких є лояльною та привабливою. На сайті представлений великий вибір медичних засобів, але приймати їх можна тільки за призначенням лікаря. Переваги звернення до мережі – швидка доставка препаратів та європейський рівень обслуговування.

Як побороти депресію

Для боротьби з депресією необхідний прийом антидепресантів, які підбирає лише фахівець. Такі препарати зазвичай відпускають за рецептами, оскільки безконтрольний їх прийом веде до серйозних наслідків та погіршення стану пацієнтів. Зазвичай лікування триває від кількох тижнів до кількох місяців. В якості додаткової терапії лікарі часто призначають седативні засоби, акупунктуру та фізіотерапію.

Після одержаних результатів від лікування пацієнтам потрібна допомога психотерапевтів та психологів. Тут важливо подивитися на себе і навколишній світ з іншого боку, намагатися уникати конфліктів та, по можливості, згладжувати напружені відносини з людьми.

Тривалість психотерапевтичної допомоги визначає спеціаліст. Терміни надання допомоги можуть тривати від 2 тижнів до 1 року до закріплення позитивного ефекту.

Ось кілька дієвих порад для боротьби з депресією:

 1. Перемикайте увагу. Якщо вас охопили похмурі думки, спробуйте переключити увагу на будь-який предмет, уважно розгляньте його, і ви відчуєте, як неприємні думки поступово відступають.
 2. Займайтеся спортом. Під час виконання фізичних вправ виробляються гормони радості, які допомагають подолати депресію.
 3. Іноді давайте волю своїм емоціям. Не тримайте весь негатив у собі – це погано впливає на здоров’я. Поплачте, якщо вам захотілося, або побийте подушку, якщо вас охопила лють.
 4. Займайтеся творчістю! Можна малювати фарбами чи ліпити різні фігурки, шити іграшки чи в’язати теплі речі. Під час занять улюбленим хобі наш мозок переключається на режим спокою та умиротворення.
 5. Обов’язково радуйте себе. Важливо розуміти, що ви є унікальними, і такої людини, як ви, більше не існує. Можна радувати себе смачною їжею, приємними дрібницями чи обновками. Це подарує  позитивні емоції та натхнення на майбутнє.

Для перемоги над депресією, насамперед, необхідне бажання. Якщо обмежуватись одними таблетками, то позитивного результату від лікування можна так і не дочекатися.

Соцмережі