Анонімне лікування наркоманії в центрі «Адомед»

Одним з ключових принципів успішного лікування наркотичної залежності та подальшої соціальної адаптації є дотримання політики конфіденційності. Дніпровський наркологічний центр «Адомед» пропонує професійну, анонімну допомогу в боротьбі з наркоманією, яка потребує взяття пацієнта на облік.

Чому важлива анонімність?

Гарантоване дотримання політики конфіденційності в першу чергу полегшує роботу з мотиваціями пацієнта. Більшість людей, які страждають на наркотичну залежність, як і їхні близькі, бояться суспільного розголосу своєї проблеми, зневаги та осуду з боку оточуючих.

Взяття на облік ставить на людину довічне клеймо. Навіть після успішного подолання патологічної залежності до колишніх наркоманів ставляться з обережністю. У таких людей виникають складності з працевлаштуванням, отриманням водійських прав. Відбиток накладається і на відносини з оточуючими людьми. Нерідко, дізнавшись про захворювання, від наркозалежної людини відвертаються друзі, колеги, знайомі.

Усі ці фактори вкрай негативно позначаються на процесі лікування, а головне – наступному відновленні реабілітанта. Зіткнувшись із безліччю проблем, засудженням, неприйняттям, людина, психіка якої як і раніше залишається нестабільною, часто зривається, повертається до вживання наркотиків.

Анонімне лікування дає колишньому наркозалежному пацієнтові успішно перемогти захворювання та почати нове, успішне, щасливе життя. Відсутність взяття на облік, конфіденційність, нерозповсюдження особистої інформації про реабілітантів має величезне значення для подальшої соціальної адаптації та профілактики можливого рецидиву.

Як проходить лікування наркоманії у приватному центрі?

Терапевтичний курс при наркотичної залежності в приватному центрі складається з кількох етапів:

  • детоксикації, медикаментозного лікування;
  • психологічної реабілітації;
  • відновлення особистісних якостей.

Комплексна терапія дозволяє подолати фізіологічну та психологічну залежність від штучних допінгів. Однак для повної перемоги над захворюванням важливо, щоб людина знайшла своє місце в житті та стала гідним, повноцінним членом суспільства. Досягненню цих цілей сприяє соціальна адаптація та подальший терапевтичний супровід.

Реабілітантам надається психологічна підтримка, безкоштовні консультації, допомога в самореалізації, отримання освіти та зміну професії, підвищення рівня кваліфікації, вирішенні проблем, що стосуються відносин з родичами та навколишніми людьми, працевлаштуванні. В результаті ймовірність можливого рецидиву зводиться до мінімальних показників.

Пройти анонімне лікування наркоманії в Дніпрі з подальшою соціалізацією завжди можна, якщо звернутися до наркоцентру «Адомед». Додаткову інформацію можна отримати в телефонному режимі або ж на офіційному сайті клініки https://adomed.org/dnepropetrovskaya-oblast-ru .

Соцмережі