7 корисних властивостей куркуми

Багато хто вважає куркуму супер спецією. Такі заяви не є необґрунтованими. Ця стародавня спеція використовувалася в Індії протягом тисячоліть не тільки через її екзотичний смак, але і через її корисні властивості.

Роки досліджень були спрямовані на вивчення неймовірної користі цього продукту, що робить куркуму одним з найбільш вивчених рослинних препаратів в сучасній науці. Корисні властивості куркуми знову і знову підтверджуються науковими даними, особливо ті, які пов’язані з однією з найвідоміших цілющих речовин рослинного походження – куркумін.

Куркумін є основним активним інгредієнтом, що міститься в куркумі, і має потужні антиоксидантні властивості, які можуть боротися з окислювальним стресом і покращувати загальний стан здоров’я. Це природне з’єднання відповідає за багато корисних властивостей куркуми.

7 корисних властивостей куркуми

Якщо ви ще не пробували куркуму, ось кілька вагомих причин, чому слід включити цю спецію в свій раціон:

  1. Куркума насичена необхідними вітамінами і мінералами. Якщо говорити про поживну цінність, куркума є відмінним джерелом необхідних поживних речовин, таких як залізо, цинк, кальцій, калій, марганець, фосфор, куркуміноїди і вітаміни B1, B2, B3 і C.
  2. Куркума позитивно впливає на шкіру, її часто можна знайти в як інгредієнт у багатьох косметичних продуктах. Куркума містить безліч корисних поживних речовин, які сприяють здоров’ю шкіри. Можна спробувати використовувати маску для обличчя з куркумою.
  3. Куркума підтримує здоров’я кісток і суглобів.
  4. Куркума сприяє нормалізації ваги, коли її вживання супроводжується здоровою дієтою та фізичними вправами. Куркума підтримує здоров’я травної системи і правильний обмін речовин. У поєднанні з вибором здорового способу життя, додавання куркуми в раціон допоможе схуднути.
  5. Куркума підтримує здоровий рівень холестерину і перешкоджає розвитку атеросклерозу.
  6. Куркума сприяє природному виведенню з організму токсичних елементів, це природний детоксикатор.
  7. Куркума може підняти настрій і зменшити дратівливість. Дослідження показали, що куркумін може допомогти підняти настрій і знизити дратівливість. Цей активний інгредієнт також може допомогти розслабитися, заспокоїти емоції, зняти напругу та занепокоєння.

Корисні властивості куркуми, які не раз науково підтверджувалися, можуть стати хорошим приводом для вживання цієї спеції в їжу.

Соцмережі