Добірка книг про те, як зберегти сімейне щастя

Міцна і щаслива родина – одна з найбільших цінностей людини. Успішна кар’єра і чудові друзі не рятують від самотності, а тільки відволікають на деякий час. А зустрівши саме того ( або ту) з ким хочеться будувати стосунки, ми прагнемо зробити це ідеально.

Сімейне щастя взаємно будують обидва. І саме від обох партнерів залежить успішністю шлюбу. Важливо також бути готовим для створення родини і щиро, без ухилянь і поблажок, підняти і проговорити ключові моменти подружнього життя. Щоб на березі, перед початком великого плавання, усе з’ясувати.

Книги про шлюб і відносини Гері Чепмена не втрачають актуальності ось уже кілька років. Саме книга «Одного кохання недостатньо. 12 питань, на які варто відповісти, перш ніж наважитися на шлюб» наштовхне вас на потрібні роздуми і дозволить повноцінно підготуватися до створення міцної родини.

Також у нагоді стане незмінний бестселер серед книжок з психології «П’ять мов любови» цього ж автора. Що це за 5 мов любови? Чому їх саме 5, а не більше чи менше? Про це у книжці розпвість Гері Чепмен, що став визнаним спеціалістом з цих питань.

Про тих, кому вдалося і що робити, аби вдалося вам розповідає Артем Толокін у однойменній книжці «Секрети успішних сімей». Завдяки чому деякі сім’ї успішні та щасливі, а інші, перефразовуючи Льва Толстого, нещасливі кожна по-своєму? Які є принципи та лайфхаки для збереження сім’ї та побудови здорових стосунків, що приносять радість одне від одного та кожного дня?

Книга про сім’ю для дорослих — наступна у нашому списку. Секс і гроші – два величезних кита подружнього життя. І перше, і друге надзвичайно важливе для гармонії у стосунках. Для того, щоб бути фінансово успішною родиною читайте «Любов та бюджет» Любомира Остапіва. Ваш особистий фінансовий радник, який детально розповість, як оптимально будувати сімейне благополуччя.

Енциклопедією сексу виступає наступна книжка. Про тілесні прояви стосунків пише Лєв-Старовіч Збіґнєв у книжці «Він і вона про секс». Автор розглядає різноманітні кейси, що стосуються сексуального життя подружжя. Чому стаються зради? Як пояснити відсутність сексуального бажання в одного чи обох? Як відновити колишній баланс і чи це взагалі можливо? На ці та інші питання можна знайти відповіді у цій книжці, що для багатьох стала настольним посібником з психології стосунків.

Жіночий погляд на секс і сексуальність чудово висвітлює Емілі Нагоскі у книжці «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я». Обов’язково для прочитання удвох. Книга вразила відвертістю і революційним підходом до питання. У ній озвучено те, що довгий час замовчувалося. Книги з психології людини тепер зачіпають і сексуальний аспект.

І на десерт, так би мовити, для душі. Збірка коротких, але від цього не менш цінних і змістовних, оповідань про кохання. Ретельно підібрані тексти розчулять і зворушать. «Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання». Короткі оповідання вселять надію і дадуть зрозуміти, що ваш випадок — не унікальний. Але не варто з цього приводу засмучуватись, адже у кожній історії та життєвій ситуації обов’язково був людяний вихід.

Соцмережі

Exit mobile version