Як впоратися з складними життєвими ситуаціями та психологічним диксомфортом

Хронічні стреси, депресії діагностуються постійно. Фахівці не впевнені, що психологічні проблеми — наслідок сучасного способу життя. Існує розповсюджена думка, що люди потерпали від стресів у різні періоди історії. Але лише в минулому столітті вивчення людської психіки досягло певного рівня розвитку. Фахівці отримали можливість вчасно виявляти та правильно класифікувати розлади та захворювання.

З’явилися і прогресивні методи лікування. В переважній більшості випадків достатньо спілкування з кваліфікованим психологом. В вашому населеному пункті немає фахівців з необхідним рівнем освіти? Консультація психолога онлайн стає звичним явищем. Потрібно лише обрати вартого довіри спеціаліста.

Практичний психолог Оксана Янчак: високий рівень фаховості та великий досвід

Зростання попиту призводить до появи великої кількості пропозицій на ринку. На жаль, послуги психологів досить часто надають люди без належної освіти. Оксана Янчак навчалася в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника за спеціальностями практичний психолог та викладач, в школі Наталії Холоденко. Вона постійно працює над підвищенням рівня кваліфікації, про що свідчать чисельні дипломи про завершення тематичних курсів.

Оксана Янчак надає індивідуальні консультації та проводить групові психологічні тренінги за різними напрямками:

  • вирішення сімейних проблем;
  • подолання застарілих комплексів та психічних травм, що не дозволяють насолоджуватися життям та заважають кар’єрному зростанню;
  • корекція зупинок розвитку в дітей;
  • пошук шляхів вирішення кризових ситуацій у бізнесі та налагодження здорових стосунків у колективі.

Це досвідчений та вартий довіри фахівець. Позитивні відгуки та рекомендації клієнтів дуже переконливі.

Як відбуваються консультації в режимі онлайн

Такий формат здається незвичним через розповсюджені стереотипи про методи роботи психологів. Для ефективності не обов’язково проводити прийом у затишному кабінеті, де клієнт розслабляється на м’якій канапі. Допомога фахівця полягає в визначенні справжніх причин дискомфорту, стресу та конфліктних ситуацій, пошуку найкращих шляхів вирішення.

У більшості випадків достатньо кількох сеансів. Оксана Янчак надає перевагу грунтовному вирішенню конкретної проблеми. Такий підхід дозволяє сфокусуватися на чітких цілях та досягти відчутних успіхів. Скористайтеся цією можливістю. Ігнорування психологічного дискомфорту та стресів призводить до негативних наслідків.

Соцмережі

Exit mobile version