Правила провезення багажу та ручної поклажі в авіакомпанії flydubai

Пасажирів, що вирушають в авіаподорож, особливо цікавлять норми багажу у дубовий прапор, доступних до провезення безкоштовно, і що робити у разі їх перевищення.

Як і в багатьох авіакомпаніях, що виконують міжнародні рейси, кількість багажу, дозволеного до безкоштовного провезення, залежить від обраного тарифного плану квитка. Рекомендується попередньо дізнатися, скільки багажу, що реєструється, пасажиру доступно провезти відповідно до його типу тарифу, і яку суму доведеться заплатити за перевагу, щоб надалі уникнути неприємних ситуацій.

На багаж, що реєструється, у flydubai кріпиться спеціальна бирка із зазначенням прізвища та контактних даних пасажира, включаючи номери телефону. Крім того, перевізником встановлено перелік речей, заборонених до перевезення у багажному відсіку та нереєстрованому багажі, для забезпечення безпеки пасажирів.

Також не рекомендується упаковувати та здавати в багаж коштовності, гроші, паспорти та будь-які цінні папери, щоб мінімізувати втрати, у разі зникнення валізи або сумки. Хорошим рішенням стане покупка смарт-валізи, з правилами транспортування якої можна ознайомитися на сайті компанії. Нормативними правилами регламентується провезення як багажу, так і валізи для ручної поклажі. За порушення встановлених норм за ваговими параметрами або габаритами пасажиру доведеться внести додаткову оплату відповідно до прописаних для різних зон напрямів тарифів.

Особливості та правила провезення багажу у flydubai

На підставі обраного тарифного класу пасажир має право на перевезення певної кількості багажу в багажному відділенні авіалайнера та ручної поклажі, яку дозволено взяти з собою, розмістивши в салоні. До речей, що входять у категорію багаж, що реєструється , пред’являються такі вимоги:

 • Дорожні сумки, валізи та інші предмети, що транспортуються, повинні мати мінімум одну плоску поверхню для стійкості.
 • За відсутності однієї плоскої поверхні багаж, що реєструється, класифікується як нестандартний і підлягає обов’язковій упаковці в коробку або контейнер.
 • Максимальні габарити багажу за сумою трьох вимірів не повинні перевищувати 165 см.
 • Багаж слід надійно запакувати, добре закріпивши всі лямки та ремені, щоб уникнути пошкоджень при авіаперельоті.
 • Заборонено кілька одиниць багажу, що реєструється, об’єднувати разом, навіть коли не перевищена вага.
 • До кожного багажного місця має бути прикріплена бирка із зазначенням повного імені та контактних даних пасажира.

Вибираючи для подорожі валізу або сумку, слід звернути увагу на вироби з якісного матеріалу із щільним корпусом та надійним смарт-замком. Це забезпечить безпеку транспортування речей та убереже від несанкціонованого розтину. Норми провезення багажу у флай дубай регулюються тарифним планом і будь-які сумки або валізи, що їх перевищують, можуть бути не прийнятими на рейс.

Для економ-класу максимально допустима кількість місць багажу становить 3 одиниці, причому кожна з них не повинна перевищувати 32 кг. Максимальні габарити за сумою трьох сторін не повинні виходити за параметр в 165 см.

Пасажирам, що подорожують бізнес-класом , також дозволено провезення 3-х місць багажу, що реєструється, за вагою менше 40 кг. За максимальними сумарними габаритами трьох сторін розмір багажу повинен укладатися у показник 165 см.

Заборонені до транспортування у багажі предмети

Перелік предметів, заборонених до перевезення на авіалайнерах flydubai, встановлено на основі міжнародних і внутрішніх правил компанії. До цього переліку включені вибухонебезпечні матеріали та токсичні речовини , що становлять можливу загрозу пасажирам та членам екіпажу. До списку також входять:

 • Літієві батареї, особливо це стосується несправної або відкликаної виробником продукції;
 • Предмети, які заборонені законодавчими органами країни вильоту до вивезення або країною прибуття до ввезення;
 • Крихкі товари або продукція, що швидко псується, з різким запахом;
 • Матеріали військового призначення – зброя та боєприпаси, петарди, феєрверки та різні вибухові речовини;
 • Дорогоцінні метали та прикраси;
 • Комп’ютери та різні електронні пристрої на літієвих батареях;
 • Лікарські засоби у великому обсязі за відсутності рецепту та рекомендацій лікаря;
 • Ключі від житла чи автомобіля;
 • Горючі речовини та запальні суміші;
 • Ножі будь-якого типу та холодна зброя;
 • Столові прилади із металу;
 • Небезпечні бритви та леза до них;
 • Манікюрні ножиці та пилки для догляду за нігтями.

Правилами компанії встановлені обмеження на обсяг рідини, що провозиться, і косметичних засобів у складі багажу та ручної поклажі.

Для отримання повної інформації про список предметів та речовин, заборонених до транспортування у складі багажу, що реєструється, слід звернутися до співробітників компанії або зателефонувати до кол-центру.

Особливості перевезення вогнепальної зброї та боєприпасів

Транспортування вогнепальної зброї та її складових компонентів, що містять вибухові матеріали в багажі, що реєструється, допускається тільки за наявності повного комплекту дозвільних документів від відповідних державних органів та компанії-перевізника. Причому запит на дозвіл до авіакомпанії слід надсилати заздалегідь, за 4 робочі дні до вильоту.

Перевезення вогнепальної зброї здійснюється у спеціальному чохлі, у розрядженому вигляді на запобіжнику. При цьому дозвіл повинен також бути отриманий також від представників країни призначення та проміжних пересадочних пунктів.
Будь-яку зброю, включаючи вогнепальну та холодну, дозволено транспортувати в багажі, що реєструється, виключно після погодження з авіаперевізником. Перевезення його в ручну поклажу категорично заборонено!

Обмеження на транспортування електронних пристроїв

З метою гарантованого забезпечення безпеки авіакомпанією заборонено перевезення багажу, укомплектованого технологічними продуктами, що працюють на вбудованих літієвих батареях. До цієї категорії можна віднести:

 • смартфони;
 • електросамокати ;
 • ховерборди;
 • моноколеса ;
 • міні-сігвеї.

Ця заборона стосується всіх електронних пристроїв, що функціонують на літієвих акумуляторах. Якщо у вашому багажі, що реєструється, опиниться один з перерахованих предметів, співробітники компанії можуть відмовити в перевезенні, на основі внутрішніх правил.

Провезення ручної поклажі

Авіаперевізником регламентуються не лише норми провезення багажу у flydubai, а й ручної поклажі. Це стосується речей, які пасажир бере до салону літака. Вони залежать від обраного пасажиром тарифного плану, де обумовлено обмеження не лише за габаритними розмірами та вагою, а й кількістю місць, що перевозяться.

По квитку економ класу можна провозити одне місце ручної поклажі, що не перевищує параметри 55х38х20 см, з максимальним показником ваги 7 кг. Тарифний план бізнес-класу передбачає провезення двох місць ручної поклажі, що за масою не перевищують 7 кг кожне, стандартних габаритів 55х38×20 см.

Ручна поклажа повинна вільно поміщатися на багажній полиці, розташованій вгорі або під сидінням крісла, що стоїть попереду.

Додатково до основної ручної поклажі пасажир може взяти сумку або рюкзак, що за габаритними параметрами не перевищують 25х33х20 см.

Ручну поклажу, що відповідає встановленим стандартам, дозволяється провозити на рейсах будь-яких напрямків, що здійснюються авіалайнерами flydubai.

Особливі зауваження до ручної поклажі

Якщо за габаритними розмірами ручна поклажа виявилася більшою за встановлені параметри, або вага її вища за допустимі норми, пасажир може перекласти деякі речі у валізу, яка буде перевозитися в багажному відсіку, та зареєструвати її на стійці реєстрації, сплативши за необхідності наднормативну вагу за встановленими тарифами.

Перед здаванням речей з ручної поклажі до багажного відділення слід переконатися, що в них не є цінних предметів, коштовностей або важливих документів.

Соцмережі