Правила догляду за шкірою 50+ разом з професійною косметикою Теоксан

Шкірі 50+ вже недостатньо звичайних антивікових препаратів. Це рубіж, коли рекомендується знайти свого косметолога, регулярно проходити омолоджуючі процедури та почати застосовувати вдома професійну косметику в якості підтримуючої терапії.

Основні проблеми, які видно на шкірі 50+, можуть привести у відчай. Обличчя все більше стає схожим на гофрований папір, постійна надмірна сухість і стягнутість затьмарюється все посилюючою дряблістю. Чи є шанс все привести в більш-менш хорошу форму, якщо до цього не було ні походів до косметолога, ні якісного омолоджуючого догляду вдома? Звичайно є! Професійні препарати з високоактивними формулами, наприклад, косметика Теоксан, допоможуть значно поліпшити стан дерми навіть якщо їх застосовувати без регулярних процедур у косметолога.

Які препарати потрібні в догляді за шкірою 50+?

Щоб ефект від застосування професійної косметики в домашніх умовах вас порадував, слід розібратися в тому, чого ж саме не вистачає в’янучій шкірі і які препарати в такому випадку варто докупити у свій арсенал.

М’які засоби з яскраво вираженим антиоксидантним ефектом

Для вмивання підбирати слід тільки легкі препарати, наприклад, міцелярний лосьйон, які будуть щадно видаляти забруднення і не пошкоджувати захисний бар’єр шкірного покриву. Придбати додатково можна і концентровані сироватки з гіалуроновою кислотою і вітаміном C, які зволожать дерму і запустять в її глибинних шарах синтез колагену.

Для шкіри 50+ потрібні склади, які будуть підтримувати та підвищувати захисний бар’єр дерми

Коли настає менопауза, рівень жіночого гормону естрогену в крові починає різко падати, при цьому відбувається втрата більшості важливих структурних елементів дерми – ліпідів (керамідів), жирних кислот та ін. Все це веде до зневоднення дерми та пошкодження її гідроліпідного шару. Що допоможе? Антивікові висококонцентровані препарати, в складах яких присутні ліпіди, амінокислот, антиоксиданти та комплекси вітамінів.

Косметика з ретиноїдами

У догляді за зрілою і в’янучою шкірою вона необхідна для відновлення рівня колагену, ефективна для розгладження зморшок і плюс є хорошою профілактикою онкозахворювань дерми. Креми з ретинолом потрібно застосовувати обережно: у весняно-літній період шкіру обов’язково днем ​​потрібно захищати кремом з SPF 50, висококонцентровані препарати наносити до 2-х разів на тиждень і лише вечорами.

Ензимні пілінги

У домашніх умовах можна використовувати, як ефективну альтернативу подібної косметологічної процедури, очищаючі гелі з фруктовими кислотами (AHA-кислотами).

Препарати для боротьби з віковою пігментацією

Це можуть бути та відбілюючі сироватки, і освітлюючі креми, і «умивалки», і, звичайно ж, сонцезахисні препарати. Такий комплекс доглядових засобів допоможе прибрати існуючу пігментацію і запобігти появі нових цяток.

Косметика для догляду за губами

Шкіра навколо губ дуже ніжна, тому на ній в першу чергу помітні вікові зміни. У домашніх умовах молодість губ допоможуть підтримувати професійні бальзами з гіалуроновою і колагеновою мікросферами.

Професійні засоби для шкіри в області декольте і шиї

Ці ділянки, через невелику кількість сальних залоз і тонкощі шкірного покриву, дуже швидко стають в’ялими. Професійна косметика, розроблена спеціально для цієї зони, дає необхідне омолодження, оскільки здатна запускати регенерацію в клітинах і підтримувати в них власний синтез колагену.

Соцмережі