Що потрібно врахувати при виборі смарт приставки?

В сучасну цифрову еру телебачення вийшло далеко за рамки традиційного кабельного та навіть супутникового ефіру. Поява смарт приставок на кшталт представлених у магазині https://leobox.ua/ru/ зробила революцію в тому, як ми отримуємо мультимедійний контент. Цей невеличкий пристрій відкриває нам доступ до стримінгових сервісів, корисних та розважальних додатків, ігор та безлічі цікавих відео. Враховуючи різноманіття представлених на ринку смарт приставок, вибір однієї з них може видатися нелегким завданням. Однак насправді все зводиться до кількох ключових факторів, які в першу чергу потрібно врахувати при виборі.

Джерела контенту

Впевніться, що смарт приставка підтримує стримінгові сервіси та додатки, якими ви часто користуєтеся. Хоча більшість пристроїв забезпечують доступ до найпоширеніших сервісів, деякі з них можуть не підтримуватися певними моделями. Перевірте це заздалегідь.

Потужність процесора

Саме процесор першочергово визначає, наскільки плавно працює ТБ-приставка та скільки функцій може виконувати одночасно. Впливає процесор і на якість оброблюваного контенту. Чим потужніший процесор, тим якісніше відео ви можете бачити. Вибирайте смарт приставку з потужним процесором, щоб уникнути проблем з затримками та буферизацією під час перегляду стримінгового контенту.

Оперативна та вбудована пам’ять

Достатній обсяг оперативної пам’яті та сховища даних необхідний для безперебійної роботи пристрою та відсутності затримок у відтворенні контенту. Мінімальний рівень – 2 Гб оперативної та 16-32 Гб вбудованої пам’яті. Чим вищою є якість відео, тим більше місця у сховищі воно займатиме. Але якщо ви використовуєте зовнішні носії інформації, такі як USB-накопичувачі, можна підібрати модель смарт приставки з меншим обсягом вбудованої пам’яті.

Роздільна здатність відео та підтримка HDR

Якщо у вас є телевізор 4K Ultra HD, впевніться, що ТБ-приставка підтримує таку роздільну здатність і може відтворювати контент з розширеним динамічним діапазоном (HDR). В іншому разі не вдасться на 100% використати усі можливості телевізора.

Опції підключення зовнішніх пристроїв

Основні варіанти інтерфейсів:

  • USB.
  • HDMI.
  • Ethernet (якщо ви віддаєте перевагу кабельному інтернет-з’єднанню).

Це базовий мінімум, який може бути доповнений іншими варіантами підключення, такими як порт для навушників тощо. Зараз все більше користувачів воліють користуватися бездротовим з’єднанням, а для цього важлива підтримка Wi-Fi та Bluetooth.

Пульт ДК

Зверніть увагу на функціональність та простоту використання пульта дистанційного керування. Деякі смарт приставки пропонують голосове керування чи навіть додатки для смартфонів, що значно розширюють можливості користувача та дозволяють відмовитися від окремого пульту.

Оновлення програмного забезпечення

Обирайте пристрій від відомого бренду, який регулярно надає оновлення програмного забезпечення. Це гарантує, що смарт приставка завжди матиме актуальні опції безпеки, підтримку останніх функцій та сумісність з новими додатками.

Додатково: відгуки покупців

Перш ніж прийняти остаточне рішення, не зайвим буде ознайомитися з думкою інших людей про смарт приставку.

Соцмережі