Як підібрати колір міжкімнатних дверей

До чого підібрати колір дверей? У поєднанні з кольором підлог, стін чи вікон з меблями? Найголовніше – шукати міжкімнатні двері лише тоді, коли у вас є повне уявлення про інтер’єр. Важливою є кожна деталь – матеріал, колір, декор, дверна ручка. Все це потрібно поєднати так, щоб жоден із компонентів не був зайвим. Залежно від концепції – двері можуть бути непомітними або контрастувати з рештою кімнати.

Основні правила підбору кольору

Насамперед необхідно орієнтуватися на стиль, у якому ви хочете оформити інтер’єр. З точки зору дизайну двері та підлога є основними елементами домашнього інтер’єру та повинні становити єдине ціле. Саме стиль визначає вибір матеріалів і колірну гаму. Ці два основні елементи квартири завжди повинні гармоніювати між собою, утворюючи єдине ціле.

Двері та підлога, змінюються найрідше. Саме рішення про вибір кольору настільки складне, що на ринку існує практично необмежена кількість кольорів та малюнків. Однак є кілька порад, які обов’язково допоможуть гармонізувати ці елементи між собою.

 

Міжкімнатні двері з дерева: https://triodveri.ua/mezhkomnatnyie-dveri/tip-pokrytija/masiv замовити тут.

Основне правило, якого дотримується більшість архітекторів – це правило подібності, тобто підбір дверей та підлоги таким чином, щоб вони мали схожий колір та фактуру дерева.

  • Відомо, що є певна межа подібності, обидва елементи можуть відрізнятися один від одного по тону, а інтер’єр все одно виглядатиме елегантно.
  • Наслідуючи підбір за схожістю, варто подбати про одну і ту ж породу дерева, а в разі шпону краще вибрати той, який імітує такі ж породи дерев.
  • Кожна порода дерева має характерний відтінок та різну текстуру (текстуру). Такі ж кольори й фактура дверей і підлоги мають чудовий вигляд з темними екзотичними квітами, такими як ебенове дерево або палісандр. Але елегантності можна досягти, поєднуючи дубову підлогу з білими дверима.
  • Альтернативою спокійному вибору кольорів і текстур є використання контрасту, що бадьорить. Завдяки цьому дизайн інтер’єру буде дуже виразним, а це зробить час, проведений у квартирі, приємним кожного дня.
  • Комбінуючи світлі та темні кольори, ви легко можете отримати більше свободи у виборі інших предметів інтер’єру, наприклад, меблів або різних видів декору.

Однак, ви повинні бути обережні, щоб дотримуватися помірності в принципі контрасту. Не варто поєднувати екстравагантні кольори, що впадають в око. Таке поєднання може швидко набриднути.

Соцмережі

Exit mobile version