Як обладнати косметологічний кабінет?

Косметологія – це невід’ємна частина життя не лише чи не кожної сучасної жінки, але й багатьох чоловіків. Час, коли до косметолога зверталися лише з визначеними дефектами чи складними проблемами шкіри, давно минув. Доглянута шкіра – це візитівка, яку люди весь час носять із собою. Величезна кількість методик та косметологічних процедур здатні не тільки повернути шкірі молодість та красу, але й діяти на випередження, не чекаючи, поки проблеми будуть очевидними. Саме тому кількість косметологічних кабінетів в Україні зростає в геометричній прогресії. Проте, не все так легко: облаштування косметологічного кабінету має відповідати всім санітарно-гігієнічним нормам, а також вимогам СЕС, пожежної служби, обладнання має бути сертифіковане тощо.

Яким чином має бути обладнаний кабінет фахівця-косметолога? Однозначно, він має бути зручним не тільки для спеціаліста, але й для клієнта.  Проте, є загальні норми, які мають бути дотримані у всіх косметологічних кабінетах, а саме:

  • Площа не менше 12 кв. м.;
  • Наявність усіх видів інженерного устаткування: водопровід, каналізація, вентиляція;
  • Освітлення: природне, штучне, комбіноване;
  • Все необхідне обладнання.

До обладнання, необхідного для якісної роботи спеціаліста-косметолога, входять:

  • Косметологічне крісло-кушетка для клієнта;
  • Стілець для спеціаліста (з функцією обертання на 180 градусів);
  • Столик для інструментів;
  • Фізіотерапевтичне обладнання;
  • Умивальна раковина з дзеркалом;
  • Шафа або тумба для зберігання косметологічних препаратів та білизни.

Якщо спеціаліст, що надає послуги косметолога в Україні, не може самостійно займатися оформленням власного косметологічного кабінету, то на сучасному ринку існує безліч пропозицій з оренди робочого місця для фахівців з косметології. Проте, не всі фахівці готові працювати у салоні краси й ділитися своїм заробітком з власниками салону. Тому, все частіше косметологи звертаються до пошуку оренди власних кабінетів.

Так, наприклад, одна з компаній, яка займає лідируючу позицію у оренді робочих місць для спеціалістів зі сфери краси, Gobeauty Studios, пропонує в оренду індивідуальні оснащені кабінети, які відповідають усім нормам та у яких уже встановлено все необхідне обладнання для косметологічного кабінету. Компанією пропонуються індивідуальні кабінети у Києві (є студії як на правому, так і на лівому березі) та у Запоріжжі. Компанією Gobeauty Studios пропонуються доволі прості умови для оренди робочого місця. Майстри можуть починати працювати відразу після підписання договору (ФОП або юр.особи), внесення оплати за наступний місяць та ознайомлення з правилами роботи в приміщенні.

Всі кабінети оформлені у сучасному стилі зі світлими стінами і світлими меблями. На локаціях є туалетні кімнати та зона для відпочинку з кавомашинами. Це дає можливість сучасним майстрам-косметологам розпочати свою справу без додаткових капіталовкладень.

З усією потрібною інформацією спеціалісти  можуть ознайомитися на сайті компанії Gobeauty Studios: https://gobeautystudios.com/ua

Соцмережі

Exit mobile version