Що таке міостимуляція і яка ціна процедури?

Міостимуляція тіла – це процедура, часто застосовується в косметичних і медичних цілях для відновлення м’язової активності. Міостимуляція по суті є масажем, який проводиться за допомогою спеціальних апаратів. Вони безпосередньо впливають на м’язи за допомогою імпульсів струму, тим самим змушуючи їх до скорочень.

Міостимуляція вважається майже панацеєю для схуднення: її проводять як фахівці в салонах, так і самостійно вдома.

Спочатку цей спосіб терапії створювався виключно для підтримки форми у лежачих хворих, які не могли виконувати будь-які стимулювальні вправи. Але результати міостимуляції були настільки дивовижними, що процедура набула широкого поширення і продовжує допомагати людям в боротьбі із захворюваннями та зайвою вагою.

Що це за процедура?

Під час занять спортом певні групи м’язів наводяться в активний стан. Все залежить від характеру вправ і ступеня їх навантаження. Під час процедури міостимуляції м’язи людини так само скорочуються, тільки він спокійно лежить і не бере участі в цьому процесі. При цьому ефект від міостимуляції навіть краще, ніж від занять: струм впливає на всі групи м’язів в певній галузі, навіть на ті, які знаходяться глибоко.

По суті процедура електростимуляції є приємною зарядкою для «ледачих». Найбільш висока її ефективність в комплексі зі здоровим харчуванням і щоденними вправами. Проводиться процедура за допомогою спеціально розроблених апаратів для міостимуляції тіла. Від коробки апарату відходять розгалуження електродів. Вони своєю чергою закріплюються фахівцем на тілі та проводять імпульси струму. Електроди для міостимуляції можуть бути постійними та змінними: це залежить від комплектації агрегату і його характеристик.

Медичні показання та протипоказання

Міостимуляція ефективна в наступних випадках:

 • У медицині процедуру практикують для відновлення пошкодженої м’язової тканини та нервових закінчень. Нерідко за допомогою струму впливають на деякі внутрішні органи, стінки яких складаються з м’язових волокон;
 • Окремо варто відзначити популярність процедури міостимуляції при варикозі. Річ у тім, що імпульси струму не тільки призводять м’язи в тонус, а й відновлюють кровообіг, порушення якого веде до варикозного розширення вен. Захворювання вкрай небезпечне: без лікування зрештою воно призводить до утворення тромбів. Але в даній ситуації процедура обов’язково повинна проводитися під контролем лікаря. Застосовувати електроди в зонах з проблемними венами категорично заборонено. Стимулюватися повинні тільки сусідні області, які визначає тільки лікар;
 • Міостимуляція при сколіозі є одним з найбільш зручних і безболісних способів лікування. З її допомогою зміцнюються м’язи спини, в’ялість яких робить сильний вплив на викривлення хребта. Міцні м’язи дають належну підтримку скелету, який в сою чергу «розслабляється» від постійного навантаження і розправляється;
 • Міостимуляція при остеохондрозі так само показала себе, як ефективний засіб. Однією з найбільш поширених причин захворювання є несиметрична робота м’язів, яку можна відновити за допомогою процедури.

Курс міостимуляції призначається, як правило, фахівцем.

Процедура має ряд протипоказань:

 • Наприклад, міостимуляцію не можна проводити вагітним і жінкам під час менструацій;
 • Вона протипоказана епілептикам, онкохворим та тим, хто страждає від захворювань серцево-судинної системи;
 • Шкідлива міостимуляція і для людей, що використовують кардіостимулятори або мають в тілі металеві пластини;
 • Варто забути про неї й жінкам, у яких є кіста або міома.

Плюси та мінуси в косметології

Міостимуляція часто застосовується:

 • проти целюліту, в’ялості шкіри, жирових відкладень і інших дефектів, які псують естетичний вигляд тіла;
 • Міостимуляція також може допомогти прибрати живіт або «вушка» на руках;
 • Її використовують для роботи з проблемними зонами: вона ефективно розгладжує зморшки, прибирає жирові складки та області «апельсинової» скоринки.

Ефект видно вже після 2-3 процедури. Як часто можна робити міостимуляцію тіла, визначають фахівці в залежності від особливостей організму. Можна проводити процедури й вдома, достатньо лише придбати апарат. Але в такому випадку велику роль відіграє потужність струму, яка встановлюється для кожної області тіл індивідуально.

Так, наприклад, для міостимуляції обличчя в домашніх умовах потужність повинна бути мінімальною, адже шкіра на обличчі дуже чутлива і не потерпить насильства над собою. Щоб уникнути побічних ефектів міостимуляції в домашніх умовах, необхідно ретельно вивчити правила її проведення, а краще уточнити всі нюанси у професіоналів.

Мікроструми, lpg, пресо терапія і міостимуляція: в чому різниця?

Мікроструми

Міостимуляція від мікрострумів відрізняється по тривалості ефекту та обхваті області впливу. В обидві ці процедури закладені одні й ті ж принципи роботи, але апаратна міостимуляція точково впливає на більш вузьку зону. А її ефект зберігається на менш тривалий період, ніж ефект від мікрострумів. При цьому мікроструми підвищують активність м’язів уздовж масажних ліній. Їх використання переважно, якщо потрібно позбутися від дефектів що не впадають в око: легкої павутинки зморшок або трохи провислих складок шкіри.

LPG

Фахівці часто порівнюють lpg і миостимуляцию. Lpg надає механічну дію на шкірні покриви за допомогою роликів, які доповнюються вакуумним впливом. Обидва методи на думку фахівців гарні кожен по-своєму. Їх досить часто застосовують в якості комплексної корекції фігури.

Пресо терапія

Пресо терапія теж належать до процедур по корекції тіла. Принцип її роботи зовсім інший: вона впливає на лімфатичну систему за допомогою стиснутого повітря, що нагнітається і проникає під шкіру.

Пресо терапія є лімфодренажним масажем, розрахованим на підтяжку шкіри, її відновлення після ліпосакції та «розтрушування» жирових відкладень.

За ефективністю обидві процедури йдуть «ніс до носа». Як компроміс їх нерідко чергують, через те, що стимуляція проводиться по абсолютно різній методиці.

Післямова

Процедура має досить велику кількість протипоказань, тому наслідки міостимуляції можуть бути плачевними. Якщо мова йде про такі серйозні речі, як тромбоз або захворювання серця, то шкода міостимуляції не обмежиться зіпсованим зовнішнім виглядом. До цих негараздів краси та здоров’я завжди необхідно підходити грамотно, а терапія обов’язково повинна бути чітко опрацьована під конкретну людину.

Перш ніж вдатися до чудо-процедури, варто поцікавитися компетентною думкою лікаря, який проведе професійну консультацію.

Міостимуляція досі ділить суспільство на два табори: тих, хто за і тих, хто проти. Єдиної думки в питанні користі процедури немає. В принципі не варто сподіватися на диво і вірити в те, що апарат зробить за вас всю «брудну» роботу. Чарівного схуднення не буває. І без праці, рибка сама в садок НЕ стрибне. Тому процедуру варто розглядати виключно як приємне доповнення до комплексу вправ і процедур для оздоровлення організму і корекції тіла.

Соцмережі

Exit mobile version