Чому лазерну епіляцію варто робити в салоні, а не в домашніх умовах

Спочатку лазерна епіляція асоціювалася у людей виключно із салонною процедурою, проте в останні роки стали доступними портативні прилади, які дають змогу проводити епіляцію в домашніх умовах. На перший погляд, може здатися, що побутовий лазерний епілятор – вигідна альтернатива відвідуванню салонів, що дозволяє заощадити час та гроші. Скажімо чесно, економія є сумнівною, хоча хорошу домашню техніку не можна дорікнути в низькій ефективності.

Як працює метод лазерної епіляції

Професійне обладнання та портативні прилади для епіляції працюють за одним принципом. Світловий потік впливає на меланін цибулин волосяних стрижнів, енергія світла перетворюється на тепло і розплавляє фолікул. Найближчі судини «запаюються», до волосин припиняють надходити поживні речовини, і вони випадають.

Важливо, що лазер діє тільки на волосся, яке знаходиться в активній стадії, щоб повністю позбутися волосяного покриву, потрібен курс процедур. Лазерні промені не порушують цілісність шкірного покриву і негативно впливають на організм людини.

Чому лазерну епіляцію варто робити в салоні, а не в домашніх умовах

У чому особливості та переваги домашньої та салонної епіляції

Професійне обладнання в рази потужніше в порівнянні з побутовими приладами, ефект більш виражений і досягається швидше. До переваг салонної процедури належать:

  • Необхідність проведення меншої кількості сеансів у порівнянні з самостійною маніпуляцією.
  • Економія часу. Обробка професійним лазером у косметологічних салонах області бікіні та пахв займає не більше 40 хвилин. Спалахи, що випромінюються маніпулою побутового приладу, охоплюють дуже маленькі ділянки, на обробку аналогічних зон навряд чи вистачить години. Тобто ви заощадите на дорозі, але втратите час та сили на виконанні самої процедури.
  • Економія грошей. Гарний епілятор коштує недешево, в той самий час при найменшій поломці девайс доведеться викинути, запчастини знайти важко, ремонт недоцільний. Курс салонних процедур, звичайно, недешевий, але його достатньо пройти один раз, а потім лише 1-2 рази на рік відвідувати майстри з метою профілактики.

Салонні процедури не вимагають від клієнта жодних зусиль та майстерності. Більше того, фахівець після завершення сеансу дає рекомендації щодо догляду за епільованими ділянками, їх дотримання допоможе уникнути небажаних наслідків та забезпечить максимальний результат від процедур.

Джерело: https://tk-laser.com.ua/ua/

Соцмережі