Топ компаній виробників ззр

За результатами минулого 2019 року беззаперечним лідером рейтингу кращих виробників ЗЗР стала відома компанія Bayer Monsanto, річні продажі продукції якої перевищили 26 млрд дол. США. Наступні почесні рядки рейтингу зайняли компанії Syngenta Chemchina (16 млрд), Dow DuPont (понад 15 млрд), BASF (15 млрд) та UPL (5 млрд), але доходи кожної з них набагато нижчі за показники лідера майже на 10 млрд.

До другої п’ятірки лідерів увійшли компанії FMC, Nufarm, Sumit omo Agrochemicals, Amvac прибутки від продажу в яких не перевищують 5 млрд. доларів.

ТОП 5 виробників ЗЗР

Bayer Monsanto. Найбільші у сфері виробництва засобів захисту прибутки виробник отримує вже декілька років поспіль, що зовсім не дивно, з огляду на широкий асортимент продукції цієї компанії.

Компанія Bayer відповідає за сферу захисту рослин, насіння та біотехнології. Даний підрозділ пропонує широку лінійку продукції, у тому числі високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини і активно розвиває напрямок ресурсозберігаючих технологій обробки земель. Кожен з продуктів перед початком масового виробництва проходить через тривалі иа ретельні дослідження і випробування, щоб досягти високих та дієвих якісних характеристик з одночасною безпекою таких засобів не лише для людини, але й для тварин та культурних рослин.

Продукція цієї компанії користується найбільшим попитом і серед аграріїв України. На вітчизняному ринку виробник пропонує 74 різновиди ЗЗР, серед яких понад два десятки гербіцидів, десяток інсектицидів, 36 найменувань фунгіцидних препаратів, 15 протруйників, три регулятори росту.

Syngenta Chemchina (понад $16 млрд). Велика транснаціональна корпорація спеціалізується на виробництві та реалізації різноманітної продукції для аграрної галузі. В асортименті виробника представлено широкий вибір різноманітних пестицидів та насіння. Компанія займає лідируючі позиції в розробці та виробництві ЗЗР та займає третю позицію у світовому рейтингу виробників насіння. В асортиментній лінійці бренду Сингента представлені наступні види ЗЗР: селективні та неселективні гербіцидні препарати; фунгіциди та інсектициди для захисту культур від фіто захворювань та шкідників; протруювачі для насіння та професійні продукти для агровиробництва. Компанією зареєстровано такі відомі торгові марки як Актара, Каллісто, Грамоксон, Дуал Голд та багато інших.

Варто зазначити, що значну частину своїх прибутків компанія витрачає на фінансування громадської організації “Фонд підтримки сільського господарства), яка займається активною підтримкою проектів з харчової безпеки у різних країнах світу.

Dow DuPont. Величезний холдинг, що утворився в результаті злиття двох промислових гігантів включає підприємства різних сфер і є міжнародною компанією. Нещодавно усі підрозділи сільськогосподарського напрямку були виділені в єдиний напрямок, і об’єднані в компанію Corteva Agriscience, яка поєднала в собі сильні сторони відомих підприємств DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection и Dow AgroSciences. Новий підрозділ використав найкращі кадри та увесь досвід накопичений за 200 років наукових досліджень і використав його для того, щоб запропонувати аграрному бізнесу ефективні та інноваційні рішення.

BASF. Корпорація є наймасштабнішою хімічною компанією в світі і вже багато років поспіль займає лідируючі позиції у виробництві хімічних ЗЗР. Серед переваг продукції бренду широкий спектр препаратів високої якості та орієнтація виробництва на використання інновацій. Останнє десятиріччя виробник створює на території України та інших держав демо центри, щоб продемонструвати переваги своєї продукції, у тому числі їх економічну ефективність.

UPL. Компанія займається виробництвом та реалізацією ЗЗР по всьому світу і пропонує ефективні рішення для сільського господарства, які дають змогу оптимізувати продуктивність виробництва і досягти найкращого співвідношення ціни та якості агропродукції.

Обрати та замовити ЗЗР цих, та інших відомих українських та іноземних виробників можна на https://oceaninvest.ua/catalog, в асортименті представлена лише якісна та оригінальна продукція, що зарекомендувала себе серед аграріїв.

Соцмережі