Косметика Beaver Professional: захищаємо й доглядаємо локони в сонячні дні

Мало, хто замислюється, що при активному сонці надійного захисту й спеціального догляду потребує не тільки шкіра, а й волосся. Але це саме так! Розбираємось в питанні й ділимось корисними порадами від спеціалістів.

Догляд за волоссям багатьом здається найпростішою річчю: шампунь й бальзам та маска час від часу. Цього може бути досить, щоб волосся виглядало більш менш доглянутим. Але не в тому випадку, коли вводиться така змінна, як сонце. Засоби, які пропонує мас-маркет, не можуть впоратися з ультрафіолетом через брак захисних компонентів у формулах, й волосся швидко стає сухим й ламким. Щоб запобігти цьому варто надавати перевагу професійній косметиці, наприклад, Beaver Professional, і взяти на озброєння наступні поради фахових перукарів щодо догляду за волоссям в дні сонячної активності.

Яку шкоду несе сонце локонам?

Сонячні промені у помірній кількості дуже корисні для краси. Вони запускають синтез вітаміну D, а це несе позитив для всього організму, в тому числі й для локонів: вони краще ростуть, стають міцнішими й мають здоровий блиск.

Але надмірне УФ-випромінення (найнебезпечніше в проміжок між 11:00 та 16:00) не веде ні до чого гарного, а навпаки, через інтенсивне зневоднення, ослаблює волосяні фолікули.. Також в наслідок його негативного впливу:

– погіршується кровообіг в шкірі голови, що призводить до різкої нестачі поживних речовин у волосяних фолікулах;

– руйнується захисний жировий шар, який обгортає кожний волосок, а за ним йде вже руйнація кератину всередині.

У підсумку отримуємо втрату кольору локонів (природного та штучного), еластичності й блиску, вони стають ламкими, кінчики січуться, може з’явитися лупа.

Який захист?

Зазначимо, що особливо пильнувати в дні сонячної активності треба тим, хто має фарбоване волосся. Адже можна дуже швидко втрати свій крутий колір, який майстерно створив колорист й на який було витрачено чимало грошей. Окрім таких превентивних засобів захисту шевелюри, як хустка чи капелюх з великим полями, треба посилити свій щоденний догляд професійними препаратами:

– термозахисними. Наприклад, Двофазний захисний спрей з UV-фільтром не обтяжує зачіску й при цьому нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, зволожує пасма, створює надійну захисну оболонку для них, яка протистоїть негативному впливу УФ-променів. Також, в якості посилення захисту рекомендується користуватися такими спеціальними засобами з лінії Beaver Energizing Multi-Protection, як кондиціонер й шампунь;

– відновлюючі та живильні. Частіше користуйтеся препаратами, що живлять й зволожують. Вони допоможуть відновити структуру локонів й підтримувати постійно на оптимальному рівні їхню силу й здоров’я. Наприклад, маски для екстреного відновлення, бальзами та спреї-кондиціонери з серії Beaver Hydro.

Лайфхак від професіоналів! Якщо ви поїхали на море й забули свій професійний набір з термозахистом, то можна для цієї цілі використати сонцезахисний крем. Після інсоляцій просто добре змийте його за допомогою шампуню й все. Але краще, все ж таки, намагайтеся не забувати важливі засоби для краси волосся! Й воно обов’язково вам віддячить шикарним виглядом!

Соцмережі