Препарати з гіалуроновою кислотою: принцип дії та ефект від застосування

Гіалуронова кислота – самий розрекламований компонент в косметології. Формула будь-якого зволожуючого професійного крему в обов’язковому порядку включає Hialuronic Acid. Як же працює цей унікальний компонент і як підбирати догляд з ним?

Професійні препарати з гіалуроновою кислотою, замовити які можна на сайті https://teosyal.com.ua/ua/, є необхідним мінімумом для шкіри з будь-якою віковою категорією. Вони забезпечують не тільки інтенсивне зволоження дерми з подальшим утриманням вологи в тканинах, а й активно стимулюють клітинний метаболізм, підвищують її захисні функції.

Види Hialuronic Acid і формат препаратів з неї

Як правило, у формулі професійної косметики вводять гіалуронову кислоту у двох видах:

– Високомолекулярна. В основному, вона входить до складу доглядових засобів для обличчя, які працюють у верхньому шарі дерми. Гіалуронка в таких засобах створює на епідермісі тонку захисну плівку, яка утримує вологу в тканинах і не дає їй швидко випаровуватися.

Найбільш поширена форма препаратів з таким видом популярного зволожуючого агента – доглядові креми та поживне молочко. Але високомолекулярна гіалуронка може доставлятися в глибокі шари дерми та за допомогою ін’єкційної косметології, а саме – філерів.

У домашніх умовах рекомендується використовувати професійну косметику, вплив якої схожий на ін’єкційні філери. Наприклад, Advanced Filler Dry Skin на основі запатентованого компонента RHA – еластичної гіалуронової кислоти, розроблений спеціально для інтенсивного живлення / зволоження та омолодження вікової шкіри.

– Низькомолекулярна. Препарати з такою «дрібною» гіалуронкою працюють в глибоких шарах дерми, наповнюють її вологою, стимулюють в клітинах виробництво власної гіалуронової кислоти. Професійні засоби з низькомолекулярною Hialuronic Acid – це, в першу чергу, сироватки, бустери та концентрати.

Зазвичай, виробник вказує на етикетці, який вид гіалуронки був введений в формулу. Так, низькомолекулярна може ховатися під такими термінами, як гідролізований (hydrolyzed hyaluronic acid), гіалуронат натрію (sodium hyaluronate), наногіалуронова кислота. Також, на її входження вказують potassium hyaluronate, disodium acetyl glucosamine phosphate, hyaluronan. У склади професійної косметики дуже часто її вводять в декількох формах, тому чим більше буде вказано інгредієнтів з коренем «hyaluron», тим краще!

Косметичні засоби з високим відсотком входження гіалуронової кислоти відмінно підходять для догляду за шкірою 30-35 років, через те, що не тільки інтенсивно зволожують дерму, а й запускають в її клітинах процеси ревіталізації. Посилити їх вплив можна за допомогою зволожуючих сироваток / бустерів / концентратів. Така система допоможе навіть в літні дні, з підвищеною сонячною активністю, зберегти вологу в тканинах і підтримувати гідро-баланс на оптимальному рівні.

Соцмережі