Що таке ламінування вій: плюси та мінуси процедури

Бажання мати гарні виразні вії призводить багатьох до їх ламінування. Процедура полягає в обробці спеціальною сироваткою, до складу якої також входять вітаміни.

В результаті вони стають довшими та міцнішими, мають красивий природний вигин, одночасно насичуються корисними речовинами.

Ламінування часто порівнюють з ботоксом і нарощуванням. У першому випадку проводиться, перш за все, оздоровча процедура. Вії стають більш виразними, проте ефект менш помітний, але триваліше.

Нарощування вій являє собою наклеювання штучних волосків, які можуть бути різної форми та довжини. Такий процес дозволяє отримати цікавий образ, але термін служби нетривалий, висока ймовірність негативного впливу. Отже, про ламінування вій, плюси і мінуси процедури читайте далі.

Склад засобів для процедури

Склади для ламінування вій можуть відрізнятися в залежності від марки виробника. Всі вони забезпечують додаткову довжину, щільність і обсяг. Склад багатий натуральними компонентами. Найчастіше це витяжка пшеничного білка, пептиди, вітаміни, косметичні масла, кератин.

Крім розчину для оздоровлення та збереження вигину використовують і інші засоби. Клей допомагає завивці, заснований на силіконі та застосовується разом з бігуді. Для додання кольору використовують фарбу, яка може бути не тільки стандартної чорної, а й мати різні відтінки. Для видалення надлишків препаратів необхідне спеціальне масло.

Плюси та мінуси ламінування

Користь і шкода ламінування вій визначається якістю продукту і проведення процедури фахівцем. Така послуга показує хороші результати по збільшенню обсягу, довжини й кольору. При цьому виникає питання, чи корисне ламінування вій, чи дійсно в складі є вітаміни та інші, необхідні для краси та здоров’я речовини? Чи не шкідливо для своїх вій робити процедуру? Розберемо докладніше всі позитивні й негативні сторони.

Плюси

Переваги ламінування вій полягають в наступному:

 • Безпечний склад коштів, побічні ефекти практично не виникають;
 • Можливість використання будь-яких косметичних засобів;
 • Не має потреби в особливому догляді;
 • Немає дискомфорту, можна не боятися терти очі;
 • Додання природного блиску;
 • Тривалий ефект;
 • Можливість знаходження після процедури в лазні, сауні;
 • Отримання привабливого вигину і форми, збільшення довжини та об’єму.

Чим корисно ламінування вій? Завдяки наявності вітамінів у складі продукту вії набувають природної сили та блиску, густоти. Крім того, шкіра навколо очей теж харчується корисними компонентами. Зміст кератину сприяє набуттю привабливою виразної форми, надає молодості та свіжості навколо очей.

Мінуси

Разом з позитивними сторонами виділяють негативні моменти ламінування:

 • Незначний ефект при наявності коротких і рідкісних вій;
 • Висока вартість;
 • Протягом доби потрібно уникати потрапляння рідин;
 • Необхідність проведення декількох процедур для поліпшення ефекту;
 • Наявність протипоказань.

Чому не можна мочити вії після ламінування? Рідина зведе всі старання нанівець в першу добу. Це пов’язано з дією компонентів використовуваних засобів протягом даного часу. Якщо намочити очі, то отриманий вигин від кератину зникне, і вії опустяться у своє звичне положення.

Особливості процедури

Перед тим, як приступити до процедури, важливо знати підготовчі моменти, можливі наслідки, розуміти етапи її проведення. Слід також переконатися в натуральності складу, економити в такому випадку не рекомендовано, щоб уникнути шкоди. Якщо вії короткі, рідкісні або нарощені, то від такої витівки й зовсім варто відмовитися. При цьому слід пам’ятати, що занадто великого збільшення процедура не має на увазі, тому ламіновані вії можна фарбувати тушшю для додання їм обсягу.

Етапи проведення процедури

Ламінування – проведення наступних дій:

 • Підготовчий етап, який передбачає зняття косметики та використання спеціального засобу для видалення зайвого жиру;
 • Розчісування вій і нанесення засобу по догляду навколо очей і за шкірою повік;
 • Наклейка захисної силіконової стрічки під очі;
 • Надання форми за допомогою одягання спеціальних силіконових валиків на них;
 • Нанесення фіксувального складу, розчісування і видалення надлишків засобу;
 • Створення термоефектом за допомогою плівки та теплого рушника;
 • Нанесення фарбувального пігменту для придбання певного кольору;
 • Нанесення кератину;
 • Зняття валиків і надання форми пінцетом.

Нанесення фарби не є обов’язковим етапом процедури. Якщо вії й так мають темний колір, то від цього можна відмовитися. Проходить процедура близько 1-1,5 годин.

Як часто можна робити ламінування вій? Зазвичай майстри рекомендують його проводити через 1,5-2 місяці, однак при наявності рідкісних вій воно може знадобитися вже через місяць. При цьому не варто робити понад 3-4 процедури в рік.

Протипоказання для процедури

Ламінування вій має протипоказання, одним з яких є наявність індивідуальної непереносності компонентів і можливий прояв алергічних реакцій. Якщо в недавньому часі проводилася операція на очах або навколо них, то від процедури потрібно відмовитися. Захворювання очей також стають приводом перенести ламінування, в тому числі й відразу після перенесення хвороби.

При вагітності можна чи ні проводити процедуру? В період лактації та під час вагітності вона теж протипоказана. Крім того, для власниць коротких вій ламінування не принесе видимого результату, а навпаки, може послужити ламкості та випаданню.

Побічні ефекти та наслідки

Чим небезпечне ламінування вій, і яких наслідків від нього можна очікувати? Будь-якої шкоди від процедури не спостерігається. Винятком може стати тільки неякісна продукція, що містить шкідливі компоненти. Крім цього при індивідуальній нестерпності можливо почервоніння очей, свербіж.

Деякі бувають незадоволені початковим ефектом, це слід враховувати заздалегідь. У перший день вії стають твердими та злиплими, а пігмент накопичується біля основи й виробляє ефект неакуратно нанесеної підводки. На другий день ця фарба змиється, і вони стануть м’якими та з гарним вигином.

Робимо підсумки

Ламінування стало популярним завдяки можливості щадним способом зробити їх більш густими, довгими та темними, з природним привабливим вигином. Після процедури вже необов’язково фарбувати вії, вони й так виглядають красиво, однак це не заборонено.

Що не можна робити після процедури? Особливих правил по догляду не існує. Після неї можна використовувати будь-які креми, лосьйони та інші засоби, ходити в лазню, вмиватися, засмагати, носити лінзи. Єдиною умовою є виключення контакту з водою і будь-якою рідиною в першу добу.

Соцмережі