Медичні сабо із натуральної шкіри

Відомо, що медпрацівники більшу частину робочого дня проводять на ногах. Тому часто страждають від хвороб опорно-рухового апарату та варикозу. Єдиний спосіб зберегти здоров’я ніг та полегшити їхнє навантаження — це придбати спеціалізоване взуття, яке повинно мати ортопедичні властивості. Виробники саме розробили його для цих цілей. Інтернет-магазин Medical Shoes пропонує купити медичне взуття від надійних вітчизняних та зарубіжних брендів. В його асортименті представлені сабо високої якості як для жінок, так і для чоловіків. Взуття створене за ексклюзивними розробками провідних світових експертів.

Кому підходить це взуття

Ці шкіряні сабо дуже комфортні та надійні. Тому набули широкої популярності не тільки у медичних працівників. Це взуття підходить:

 • персоналу кухні та офіціантам;
 • вчителям;
 • фармацевтам;
 • персоналу магазинів;
 • майстрам у сфері краси;
 • обслуговуючому персоналу готелів;
 • співробітникам клінінгових служб та багатьом іншим.

Таке медичне взуття відповідає вимогам ортопедії та санітарії, тому воно підходить для медичних закладів, підприємств громадського харчування, салонів краси тощо.

Особливості

Це ортопедичне взуття відповідає анатомічній будові внутрішньої частини стопи людини, завдяки чому забезпечується правильний розподіл навантаження на ноги. Крім того, ці сабо характеризуються наявністю:

 • амортизуючих супінаторів, які допомагають розвантажувати м’язи у ступні та гомілкостопі;
 • широкого носка, що запобігає здавлюванню пальців та утворенню мозолів;
 • невисоких бортиків для стабілізації стопи, розташованими по периметру. Вони захищають ногу від підвертання та забиття;
 • м’якої підошви зі спіненого ПВХ, яка є антиковзною та антистатичною. Це робить її безпечною та безшумною;
 • анатомічної надлегкої платформи.

Спеціалізовані медичні сабо виробляються з різних матеріалів, але найкращим для здоров’я вважається натуральна шкіра. Верх даних моделей виконаний з перфорованої шкіри та має знімну шкіряну устілку. Ноги в такому взутті «дихають», не потіють та менше втомлюються.

Практичність та безпека

Медичне взуття з перфорованої шкіри призначене лише для використання усередині приміщень. Його легко мити та дезінфікувати за допомогою неагресивних антисептиків. Шкіра устілки має просочення антибактеріальним складом. Варто зазначити, що устілку медичного взуття можна легко вийняти, щоб зробити якісне чищення та дезінфекцію з урахуванням встановлених санітарних вимог.

Завдяки вініловій підошві забезпечується м’який, тихий крок. Це дозволяє не порушувати спокій у медичній установі. Крім того, дане взуття має важливу характеристику — це довговічність. Сабо не втрачають своєї естетичності та не псуються дуже довго.

Отже, комфортне медичне взуття з якісного матеріалу може безпосередньо впливати на працездатність, самопочуття та гарний настрій працівників різних установ. Тому до вибору цього професійного взуття слід поставитися з усією серйозністю.

Медична практика та професійна діяльність медиків висувають високі вимоги до рівня комфорту, тому особлива увага приділяється взуттю для медичного персоналу. Взуття для медперсоналу повинно обов’язково мати ортопедичні властивості, що допоможе запобігти плоскостопості, варикозу, хронічній втомі.

Соцмережі

Exit mobile version