IDERMIC – це новаторська клініка, що пропонує сучасні методи діагностики та лікування в галузі естетичної медицини та косметології.

IDERMIC – це новаторська клініка, що пропонує сучасні методи діагностики та лікування в галузі естетичної медицини та косметології. Професійний косметолог у Львові проведе оптимальний для вас курс лікування, який дає помітні позитивні результати. На додаток до нехірургічних косметичних та лазерних процедур фахівці з клініки IDERMIC здійснюють професійні консультації пацієнтів, які допомагають правильно здійснювати догляд за шкірою та фігурою.

Маючи багаторічний досвід і знання, кваліфікований колектив забезпечує високий рівень послуг.

Послуги клініки

IDERMIC спеціалізується на всіх видах косметологічних, дерматологічних та трихологічних процедур діагностики та корекції фігури, шкіри та волосяного покриву, включаючи:

  • дерматоскопію;
  • трихоскопію;
  • лазерну епіляцію;
  • оздоровчий та модулюючий масаж;
  • кріоліполіз;
  • лікування целюліту;
  • безопераційна підтяжка особи тощо.

Наша мета – бути визнаною провідною естетичною клінікою, пропонуючи нашим пацієнтам багатий досвід та якісний догляд. Ця турбота у поєднанні з найвищим медичним професіоналізмом консультантів, які є авторитетами у своїх сферах, гарантує позитивні результати лікування.

У галузі нехірургічної косметики, естетичного лазерного лікування та трихологічних процедур ми використовуємо новітні методи та професійну медичну апаратуру від провідних закордонних виробників.

При цьому довіра пацієнта до фахівця для нас має важливе значення, а наша репутація підтверджена медичними дипломами, сертифікатами, досвідом роботи та численними позитивними відгуками. Ретельно підібрана команда відданих своїй справі професіоналів у галузі естетичної медицини відома тим, що вона проводить першокласні нехірургічні естетичні процедури європейського рівня, а також передові лазерні процедури для обличчя і тіла.

Консультація дерматолога

Професійний, сертифікований Дерматолог Львів обговорить ваші проблеми зі шкірою, а також цілі та методи лікування.

Як відбувається Консультація дерматолога у Львові? Після 3D-фотозйомки фахівець високої кваліфікації, що зарекомендував себе, оцінить загальний стан вашої шкіри та окремих її ділянок, поставить діагноз будь-яких конкретних косметологічних проблем і обговорить методи лікування та процедури для повернення красивої та молодої шкіри в будь-якому віці.

За результатами аналізу стану шкіри та обговорення проблем та побажань пацієнта, дерматолог складе план косметологічного лікування. За потреби надається консультативний звіт.

Соцмережі