Граємося та навчаємося: топ-10 розвиваючих настільних ігор

Під час пошуку ігор для дитини, усі джерела, експерти, педагоги будуть радити батькам вибрати розвиваючі настільні ігри. І не даремно, тому що таких вид розваг позитивно впливає на розумовий розвиток дитини. При цьому дуже низький відсоток того, що дитина відмовиться від такої ігришки або знудиться. Адже, настільні ігри, своїми цікавими сюжетами та завданнями завжди приваблюють малечу. Єдине на що слід звертати увагу, так це на вікові рамки. Якщо гра не за віком і завдання занадто складні, дитина відмовиться грати та розчарується.

У разі вашого бажання вибрати розвиваючу настільну гру для своєї дитини, пропонуємо вам ознайомитися зі списком топ-10 найкращих.

Топ-10 найкращих

  • Розвиваюча настільна гра Транспорт. Набор містить 32 картки, які виготовлені з екологічно чистого матеріалу – деревини та нетоксичних фарб. Розвиває: уважність, пам’ять, візуальне сприйняття. Грають кілька гравців. Виграє той, хто знайде більше пар.

  • Настільна гра «Телевізор». Від улюблених Фіксіків новий сюжет та історія. У наборі дитина знайде велике ігрове поле, улюблених персонажів та фішки. Розвиває: логіку, уважність та вміння грати в команді.

  • Настільна гра Granna «Жабки». Неймовірна гра для веселого вечора з друзями. Найспритніший та найшвидший має привести свою жабку до фінішу раніше за інших. Долаючи перешкоди та відчуваючи азарт, дитина активує свою мозкову діяльність. А яскраві картинки лише розбуркають уяву малечі.

  • Настільна гра Dodo «Вивчаємо геометричні фігури». Чудова можливість вивчити геометричні фігури до школи. Взагалі такі ігри сприяють швидкій адаптації дитини у школі. Розвиває: орієнтацію в кольорах та формах, дрібну моторику, логіку.

  • Гра «Домівочка мишеняти» з рухомими деталями Vladi Toys. Ще одна чудова гра для малюків. Розвиває: творчу уяву. Дитина вивчає назви кімнат, меблів та логіку їхнього розташування у домівці. Цікава конструкція домівки дуже полюбилася дітям.

  • Лото DoDo «Вчимо професії». Розвиває: уважність та швидкість реакції. Допомагає малюку вивчити професії та їхні особливості.

  • Настільна гра Vladi Toys «Розумничок: Математика». Чому б не вивчити ази математики весело та швидко? Цифри в наборі дублюються, так що можна складати складні числа і приклади. Розвиває: дрібну моторику рук, сприйняття кольору і форм, тактильні навички, уяву, логічне мислення, пам’ять, увагу.

  • Настільна гра Vladi Toys «Більше ніж Абетка». Збагачення словникового запасу, засвоєння понять «звук» і «літера», навчання читати і писати, ділити слова на склади.

  • Гра настільна Антискука «Лавка чудес». Чудова гра-стратегія, яка подобається всім своїми якісними матеріалами та яскравими малюнками.

  • Гра-стратегія Vladi Toys «Зообізнес». Економічна стратегічна гра для дітей, яка чудово розвиває логічне мислення.

Шукайте ці чудові та цікаві настільні іграшки в Львові та в інших містах України.

Соцмережі

Exit mobile version