Ідеальний костюм для йоги

Svitlav підготував корисні рекомендації та поради щодо підбору одягу для йоги та пілатесу, які допоможуть визначитися в чому займатися йогою. Як і стильний килимок для йоги, одяг здатна мотивувати на практику!

«Комфорт» – це ключове слово

Якщо ви хочете подбати про своє тіло, розум і душі, важливо, щоб одяг, який ви вибрали для практики, був зручним. Одяг не повинен бути перешкодою, але повинен полегшувати ваші рухи.

Подібно до того, як йога відмінно адаптується до ваших потреб, а не навпаки, так і одяг для йоги також повинен ідеально адаптуватися до того типу вправ, які ви збираєтеся виконувати, і це також стосується одягу для пілатесу. Незалежно від того, вибираєте ви більш динамічний стиль або віддаєте перевагу медитації, одяг, який ви носите, повинен бути таким ж приємним і зручним, як друга шкіра, щоб повністю насолодитися практикою, без відволікаючих чинників.

Деталі, які мають значення

Коли ви вирішуєте зайнятися йогою або пілатесом, ви робите щось для себе, що змушує вас почувати себе добре. Навіть найдрібніші деталі мають значення. Ось чому так важливо вибрати те, що вам подобається, але перш за все, те, що змушує вас почувати себе комфортно й у світі з самим собою. Хоча говорити про відповідний стил йоги може здатися поверхневим, насправді це не так.

Одяг може бути вірним союзником або перешкодою для практики. Якщо це правда, що очей також хоче свою частку, ви повинні бути в змозі вільно виражати себе у всій своїй красі, всередині та зовні. Якщо ви відчуваєте себе красивим зовні, ви будете почувати себе красивим всередині та навпаки.

Ідеальний йога наряд

Вибрати правильний одяг для йоги та пілатесу легко. Йога, у своїй мудрості, вчить нас звільнити місце і усунути все зайве, тому навіть одяг може бути простою і необхідної, і вам не обов’язково вибирати індійський одяг. Вам просто потрібно надіти штани або легінси, майку або футболку.

  • Уникайте одягу, який занадто великий і не полегшує руху.
  • Уникайте занадто широких футболок і жилетів.
  • «Менше означає більше» уникайте речей з ґудзиками, гачками, блискавками або іншими деталями, які можуть вас турбувати, коли ви знаходитесь на землі. Так, щоб плоскі шви, зручна білизна і загальний мінімалізм.
  • Якщо ви практикуєте більш динамічний стиль йоги, такий як аштанга йога або силова йога, легінси, безумовно, кращий вибір. Зручні та облягаючі, вони адаптуються до вашої практиці й слідують за вами в ваших рухах, не заважаючи вам.
  • Тримайте ваше тіло в теплі впродовж всієї практики.
  • Вибирайте легкі дихаючі тканини. Серед натуральних і екологічно чистих тканин, евкаліпт є одним з найкращих варіантів, рекомендованих спеціально для більш статичних практик. Евкаліпт, м’який і теплий на шкірі, допомагає вбирати піт і зберігати тіло сухим.

Джерело: svitlav.com

Соцмережі

Exit mobile version