Як врятувати інтимне життя у шлюбі?

Відчуваєте, як інтимне життя з постійним партнером поступово стає все більш млявим? У тривалих стосунках таке трапляється досить часто. Не потрібно панікувати чи вирішувати розійтися. Варто підкинути дрівець у тліюче багаття, щоб воно спалахнуло з новою силою. На допомогу прийде сексшоп, а також кілька корисних порад.

Не вважайте партнера незацікавленим у сексі

Не робіть поспішних висновків щодо статевого потягу вашого партнера, не порадившись з ним або нею. Знайдіть час, щоб відверто поспілкуватися. Більшість людей завершують фазу медового місяця приблизно через два роки після початку стосунків, а далі змушені докладати більше зусиль для активності в ліжку.

Кажіть «так» після «ні»

Якщо ви чуєте «ні, не сьогодні ввечері, люба» досить багато разів, образа і сором за відмови обов’язково накопичуються. Ця образа зазвичай проникає в інші сфери ваших стосунків. Аби уникнути цього, партнер повинен після відмови наступного разу ініціювати секс. Коли пара повертається до практики визнання потреб одне одного, напруження зникає.

Експериментуйте

Часто небажання займатися сексом пов’язане з одноманітністю. Рано чи пізно набридає все. Якщо протягом місяців і років ви практикуєте однакові пози, місця, слова, це неминуче стає менш цікавим.

Ось кілька речей, які дозволять втекти від рутини:

  • Секс-іграшки.
  • Переодягання.
  • Еротична білизна.
  • Нові місця (готель замість квартири, автомобіль, пляж тощо).
  • Нові пози.
  • Інші варіанти близькості. Наприклад, спробуйте оральний секс чи петинг, якщо раніше цим не займалися.
  • Гострі відчуття (але без небезпеки для життя та здоров’я). Багатьох людей збуджує розуміння того, що під час сексу їх можуть побачити сторонні особи.

Плануйте секс

Ви плануєте візит до лікаря, поїздку на море чи похід в магазин? Те саме варто робити і з сексом. Не варто думати, що такий розклад означає щось погане. Чітке планування дозволяє вам виділяти час на інтимну близькість і не турбуватися через повсякденні клопоти. Наявність вільного часу допомагає розслабитися, а спокій важливий для збудження і потягу до партнера.

Розповідайте про свої фантазії

Часто люди, які перебувають у тривалих стосунках, тримають свої інтимні фантазії та побажання в таємниці. Це трохи глибше і вимагає саморозкриття, наприклад, бажання домінувати чи підкорюватися. Про все, що ви хотіли б спробувати, варто розповідати партнеру. Ділитися своїми таємними фантазіями та фетишами корисно у спальні. Це створює міцніше відчуття зв’язку, що сприяє глибшій близькості.

Перестаньте турбуватися про оргазми

Якщо трапиться оргазм, чудово – це вишенька на торті. Але секс також може бути не менш приємним і без нього. Головне – близькість, як сеанс масажу чи петинг.

Не варто перейматися й через будь-які сексуальні дисфункції. Якщо ви постійно думаєте про проблему, вона лише стає більш серйозною. Парам просто потрібно змінити своє мислення і змиритися з тим фактом, що тіло не завжди працює так, як хочеться розуму. Існує багато способів отримати задоволення від партнера, які не залежать від ерегованого пеніса чи вагінального проникнення

Соцмережі