Як отримати дублікат свідоцтва про шлюб

Свідоцтво про шлюб вимагають в різних ситуаціях — працевлаштування, звернення до суду чи отримання візи та інших. Від жінок, що змінили прізвище на чоловікове, вимагають свідоцтво про шлюб майже у всіх пакетах документів.

Але трапляється так, що документ випадково псують або втрачають. В такому разі знадобиться дублікат. Розповідаємо, як відновити свідоцтво про шлюб та які документи для цього знадобляться.

Що потрібно для отримання дубліката свідоцтва про шлюб

Слід зазначити, що дублікат документа — це по суті копія оригіналу на офіційному бланку. Єдина відмінність — наявність напису “Повторно” вгорі бланку.

Отож, перш ніж дізнатися, скільки коштує відновити свідоцтво про шлюб, розберемося, що потрібно робити, що отримати дублікат.

  • Відвідати ДРАЦС. Зробити це може один із подружжя, але потрібно точно знати паспортні дані обох партнерів. До того ж краще звернутися у ту саму установу, де укладали шлюб. Так це питання вирішиться швидше.
  • Подати заяву. У ДРАЦСі видадуть форму встановленого зразка або зразок заяви можна знайти на офіційному сайті Мінюсту.
  • Оплатити рахунок. Видача дубліката — це платна процедура. Потрібно буде сплатити держмито, вартість бланка та послугу прийняття заяви. Оплату можна провести в будь-якому банку, який має договір з Державною казначейською службою України.
  • Заяву та квитанції про сплату потрібно буде подати у відділ ДРАЦСу.

Після цього слід очікувати видачу дубліката свідоцтва про шлюб. Це мож зайняти від кількох хвилин до кількох днів. Все залежить від конкретного відділу, адже дублікат за місцем реєстрації шлюбу видадуть швидше, аніж в іншому населеному пункті.

Як спростити отримання дубліката свідоцтва про шлюб

Хоч процедура отримання дубліката не є складною, можна довірити її професіоналам. Агенція ABC Center пропонує допомогу з отриманням дубліката свідоцтва про шлюб. Детальніше на сайті abc-lviv.com.ua.
Для отримання довідки або дублікату ABC Center Львів не потребує жодної довіреності, в цьому перевага отримання свідоцтва або витягу через цю агенцію.

Зверніть увагу, що найпростіше отримати нове свідоцтво про шлюб за місцем реєстрації. В іншому разі процедура може зайняти до десяти робочих днів, адже відділ повинен подати запит за місцем реєстрації та дочекатися відповіді.

Додатково агенція пропонує переклад свідоцтва про шлюб та інших документів для отримання візи чи інших потреб. Ціни на всі послуги досить доступні, а подати заявку можна онлайн. Не витрачайте час на очікування в чергах — довіряйте професіоналам.

Соцмережі

Exit mobile version