Як вибрати якісний холістік корм для котів?

Як вибрати якісний холістік корм для котів?

Предки наших домашніх кішок харчувалися сирим м’ясом – як леви чи тигри. Однак до тих пір, поки в зоомагазинах не почнуть продавати живих мишей, птахів і білок у відділі котячого корму, не вдасться на 100% відтворити той самий древній раціон.

Докладніше

Вибір сухого корму та наповнювача для котів: як не помилитися при виборі?

Утримання котів вдома вимагає від нас багато уваги та дбайливого ставлення до їх харчування та санітарних потреб. Справжнім викликом є необхідність зробити правильний вибір сухого корму для котів і комкуючого наповнювача для їхнього туалету. У цій статті ми розглянемо основні фактори, які слід враховувати при виборі цих продуктів, щоб забезпечити оптимальний комфорт та здоров’я наших улюбленців.

Докладніше

Чому ваша кицька не їсть з миски і як вибрати правильний посуд для вусатого вихованця

Про вередливість кішок і їх примхи щодо їжі можна складати легенди. Не та температура, невідповідна форма шматочків, не той кут нахилу голови, ретроградний Меркурій – яких тільки причин не знаходять пухнасті гурмани, щоб виказати своє невдоволення раціоном!

Докладніше

Каністерапія: як собаки впливають на здоров’я і як підібрати пса-помічника

Доведено: спілкування з собакою позитивно позначається на нашому емоційному і фізичному самопочутті. Розповідаємо, чому спілкування з тваринами корисно.

Докладніше

Як привчити кішку до унітаза?

Виховання кошенят – це складний і тривалий процес, який здійснюється поступово. Для того, щоб навчити свого вихованця чогось корисного, необхідно проявити багато терпіння, сил і приділити достатньо часу.

Докладніше

Exit mobile version