Як часто робиться покриття нігтів гель-лаком на ногах і чому?

Винахід гель-лаків став справжнім переворотом у ніші манікюру та педикюру, дозволив зробити покриття воістину довговічним та міцним, проте нерідко зустрічаються і негативні відгуки.

Найчастіше пошкодження нігтьової пластини виникає з трьох причин: порушення технології підготовки та нанесення покриття, використання неякісних матеріалів та надмірно тривале знаходження шару гель-лаку на нігтях. Останнє питання розберемо докладніше, а тим, хто ще не знає, де в Україні купити якісні гель-лаки для нігтів оптом, рекомендуємо заглянути в інтернет-магазин Million Nails: https://million-nails.com.ua/ua/g17194277-gel-laki.

Терміни корекції визначаються індивідуальною швидкістю росту нігтів, однак не повинні перевищувати 4 тижнів для педикюру і 3 тижнів для манікюру. Ігнорування цієї рекомендації може призвести не тільки до неестетичного відшарування гель-лаку, але й до серйозних пошкоджень пластини. І ось чому.

Ризик інфекцій та грибка під покриттям гель-лаком

Через 3-4 тижні шар гель-лаку втрачає свою міцність, на поверхні утворюються мікротріщини, які стають ідеальним середовищем для патогенних мікроорганізмів та грибкової інфекції. Лікування вимагатиме повного зняття гель-лаку з нігтів та використання лікарських засобів.

Більше активно руйнація покриття з гель-лаку відбувається в холодну пору року при носінні закритого тісного взуття. Крім того, згодом нігтьова пластина відростає і гель-лак не покриває її повністю, утворюється додаткова «кишеня» для потрапляння вологи та утворення грибка.

Нерівномірний розподіл навантаження від гель-лаку по нігтьовій пластині призводить до деформації, скручування вільного краю. Надалі це може призвести до бактеріального або грибкового оніхолізису, відшаровування пластини та повної втрати нігтя.

Деформація нігтів під гель-лаком

Значне пошкодження нігтьової пластини під гель-лаком відбувається через відростання нігтя. Частина покриття, що знаходилася біля кутикули, зміщується та піднімається, ушкоджуючи верхній шар нігтя. На вільний край також чиниться тиск, особливо якщо взуття взяте «впритул» і має плоский закритий носок. Виконання педикюру без зняття гель-лаку на нігті не допускається, робота з великою товщиною може призвести до розшарування. Крім того, гель-лак, який відріс, виглядає мало естетичним і не додає доглянутості ніжкам.

Соцмережі