Корпоративне обслуговування у стоматології: вигідні тарифи та перевірена якість

Корпоративний менеджмент перебуває на етапі активного розвитку. Створюються більш комфортні умови для праці, практикується тимбілдинг, вдосконалюється політика компанії — ці тонкощі ведення бізнесу набувають нового значення в суспільстві. Соціальний пакет залишається важливим пунктом, і сьогодні його межі максимально розширюються. Для цього фірми та організації підписують договори з медичними центрами, які забезпечують комплексне лікування працівників. Стоматологія в Солом’янському районі Києва «Слален і Юта» вже не перший рік пропонує корпоративне обслуговування та надає повний комплекс стоматологічних послуг на вигідних умовах. Які в цьому переваги та на яких засадах будується співпраця — читайте далі.

Основні положення угоди

Корпоративне обслуговування — це простий, доступний та економічно вигідний спосіб забезпечення своїх підлеглих якісною медичною допомогою. Його суть полягає в наданні знижок на всі види стоматологічних послуг працівників однієї компанії. Відсоток може диференціюватися відповідно до займаної посади або ж бути однаковим для всіх.

Неважливо, скільки осіб уже звернулися за допомогою протягом певного проміжку часу, який обсяг робіт виконала клініка, наскільки часто пацієнти конкретної організації звертаються до стоматолога — згідно з договором, послуги повинні бути надані кожному.

Термін дії угоди зазвичай складає 1 рік, проте часові рамки зазвичай встановлюють індивідуально. У медичному центрі документально фіксують деталі кожного відвідування, а наприкінці певного періоду компанії надається акт виконаних робіт. Усе просто, чесно та прозоро.

Прогресивні стоматології пропонують своїм клієнтам і додаткові бонуси. Наприклад, лікування членів сім’ї працівників за таких самих умов або право на пріоритетне отримання послуг.

Для того, щоб укласти договір на корпоративне обслуговування, потрібно подати список співробітників, визначити величину знижки для всіх чи кожного окремо та обрати спосіб розрахунку. Мізерна робота з великим підґрунтям.

Переваги корпоративного обслуговування

Що спонукає керівництво укладати подібні договори з медичними установами? Причин багато:

  1. Упевненість у високій якості наданих послуг.
  2. Підвищення авторитету та додатковий плюс до репутації.
  3. Зменшення непередбачуваних витрат, що виникають у результаті тимчасової недієздатності чи хвороб робітників.
  4. Здоровий колектив та висока продуктивність праці.
  5. Підвищення престижності компанії, формування корпоративного духу.
  6. Зниження плинності кадрів.
  7. Відмінна мотивація штату.

Сучасні стоматології пропонують оптимальні програми з урахуванням особливостей кожної компанії, напрямів її діяльності, місця розташування та фінансових можливостей. Індивідуально формуються пропозиції практично з будь-яким набором чи поєднанням стоматологічних послуг: від профілактичних оглядів і діагностики до імплантації та хірургічного втручання.

Динаміка розвитку корпоративного обслуговування доводить, що сьогодні воно особливо актуальне та популярне. Адже турбота про персонал — перший та найголовніший показник високого рівня корпоративної культури. А це і є основним чинником формування іміджу організації в очах як бізнес-партнерів, так і громадськості. Якщо ви дійсно розумний керівник компанії та дбаєте про свій персонал, не вагайтеся. Вклад у здоров’я працівників — найкраща інвестиція в майбутнє.

Джерело: slalen.ua

Соцмережі