Переваги сучасних технологій імплантації зубів

Втрата зубів – серйозна проблема, що вимагає нагального вирішення. Переважна більшість людей вважає її лише косметичним недоліком. Але лікарі наголошують, що втрата одного зуба призводить до розвитку комплексу серйозних патологій.

Поява порожнини призводить до деформації всього ряду. Сусідні зуби починають зміщуватися. Навантаження на них зростає. Затягування з усуненням проблеми погіршує становище. Іноді наслідком зволікання стає необхідність заміни кісткової тканини щелепи.

Як заощадити на імплантації зубів

Найрозповсюдженіша причина відмови від протезування – висока вартість послуги. Але статистика показує, що своєчасна імплантація зубів дозволяє уникнути погіршення стану ротової порожнини і додаткових витрат на лікування серйозних патологій. Не варто намагатися заощадити за рахунок якості послуг. Сучасні матеріали та методи протезування коштують дорожче. Але ви отримуєте гарантію тривалого використання імпланта і уникаєте додаткових витрат на усунення недоліків.

Важлива перевага сучасних методів протезування та своєчасного проведення процедури – зниження ризиків травмування здорових зубів. Інноваційні імпланти кріпляться безпосередньо в кісткову тканину щелепи за допомогою титанового стрижня. Не секрет, що втрата зубів супроводжується інфекцією ротової порожнини. До початку протезування стоматолог проводить лікування. Воно запобігає руйнуванню інших зубів і розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Стоматологічна клініка “Мед-Део”: сучасні методи імплантації та вигідні ціни

Тут працюють кваліфіковані фахівці. Вони використовують прогресивні методи протезування та якісні матеріали. Клієнти клініки “Мед-Део” отримують комплексні послуги та гарантію на тривалий термін.

Вартість лікування та встановлення імплантів залежить від складності проблеми. Тут практикують індивідуальний підхід. Після огляду та визначення об’єму робіт лікар запропонує програму лікування, знижки, можливість заощадити за рахунок участі в бонусній програмі.

Не зволікайте з встановленням імплантів. Завдяки сучасним технологіям запобігти розвитку значних руйнувань та втрати великої кількості зубів значно легше, ніж потім усувати складні проблеми. Фахівці стоматологічної клініки “Мед-Део” зроблять все можливе для збереження здоров’я ротової порожнини та красивої посмішки своїх пацієнтів.

Соцмережі

Exit mobile version