Топ-5 сортів троянд, які не залишать вас байдужими

Троянду дуже часто називають королевою квітів. Це не дивує, адже протягом багатьох століть букети троянд супроводжують майже кожне свято. Ці квіти зачаровують неймовірним поєднанням краси та приємного аромату. Деякі вчені навіть наполягають на тому, що ароматерапія з пелюстків троянд позитивно впливає на нервову систему людини та забезпечує гарний настрій. А зовнішній вигляд бутонів привертає увагу навіть тих, хто зовсім не цікавиться квітами. Ми підібрали ТОП-5 сортів, які найбільше користуються популярністю.

Сорти троянд, які сподобаються кожному

  • Роза Діп Перпл – неймовірної краси імпортна троянда, яка вирізняється серед інших сортів своїм великим бутоном насичено-пурпурного кольору. Махрові пелюстки роблять квітку ніжною та тендітною на вигляд. Якщо подивитися на Діп Перпл згори, то з’явиться відчуття, ніби квітка відображає безкінечність. Її легкий, ненав’язливий аромат з романтичною ноткою сподобається кожній щасливій власниці букету троянд цього сорту. Букет підійде як для юної дівчини, так і для зрілої жінки.

  • Гран Прі – квітка пристрасті. Серед інших сортів троянд її вирізняє насичений темно-вишневий відтінок, який іноді межує з чорним. У світі не існує сорту троянд чорного кольору і іноді, використовують троянди Гран Прі у якості чорних троянд для декору інтер’єру або для будь-якого іншого випадку. Не тільки краса бутону, але й неймовірний насичений аромат привертають увагу прихильників троянд в усьому світі. Назва сорту чудово відображає статус троянд Гран Прі серед інших квітів.

  • Пенні Лейн – універсальна квітка. Вона пасуватиме як жінкам, так і чоловікам. Якщо для свята або урочистого заходу вам знадобиться красивий букет, який не вирізняється гендерними стереотипами, сміливо вибирайте Пенні Лейн. Її бутони яскраво-жовтого відтінку мають форму келиха, а також злегка хвилясті пелюстки. Аромат цієї чайно-гібридної троянди не можна вважати нав’язливим, він достатньо виражений, щоб догодити кожному.

  • Місті Бабблз – надзвичайний, порівняно новий сорт троянди. Вперше цей сорт в Україні був вирощений на виробництві компанії «Камелія». Троянди Місті Бабблз мають насичено-рожевий колір з фіолетовим відтінком. Місті Бабблз – це сорт піоноподібних троянд, які привертають увагу своєю оригінальністю та винятковістю. На одній гілці розташовані п’ять і більше суцвіть. Тому гілки цього сорту вважаються пишними. І букет із цієї спрей троянди буде виглядати дуже ефектно та красиво.

  • Хеппі Йо Йо – сорт троянд, який дуже швидко підкорює серця. В Україні Хеппі Йо Йо з’явився лише нещодавно, завдяки компанії «Камелія», але вже отримав велику популярність. Гілки троянд цього сорту мають на собі до десяти бутонів. Тому букети виглядають по-справжньому шикарно. Також ці троянди трактуються як символ веселощів та благополуччя. А ніжно-бузковий колір пелюстків підкреслює винятковість цих неймовірних троянд.

Джерело: Камелія

Соцмережі

Exit mobile version