Обираємо кільце на палець ноги

Кожна жінка та дівчина прагне до індивідуальності, вираженій в особливому стилі. Аксесуари допомагають у досягненні мети якнайкраще. Кільце на палець ноги – прикраса, яку дозволяють собі тільки найсміливіші представниці слабкої статі. Така рідкість у використанні викликана нестандартністю одягання каблучки та історією виникнення такої традиції. Але у будь-якому випадку вона неодмінно привертає увагу оточуючих, особливо чоловіків.

Практика носити кільце на пальці ноги розійшлась по світу з Індії, де існувало повір’я, що таким чином дівчина вивільняє свою сексуальну енергетику. Чоловік дарував нареченій таку каблучку, щоб підкреслити її статус уже зайнятої жінки.

Матеріали виготовлення

На фото: кільце зі срібла на ніжку з магазину golden-lady.com.ua

У сучасному світі слабка стать використовує їх виключно для збільшення власної привабливості. Вибираючи кільце на палець ноги, дівчата орієнтуються на матеріали, розмір та дизайн. Переважно їх виготовляють із:

  • цінних матеріалів, зокрема золота та срібла, які мінімально піддаються окислюванню, що дозволяє носити каблучку довше;
  • силікону, недорогого матеріалу, який непомітно розміщується на пальці та має найменшу вартість, тому у випадку згуби втрата буде мінімальною, зазвичай використовується із захисною метою;
  • інших недорого вартісних металів, які піддаються добре змінам форми та розміру;
  • магнітні, для схуднення, котрі виготовляються із силікону, але прикрашаються елементом із магніту неодим, який під час ходьби повинен масувати палець знизу для виконання вказаної цілі покращення метаболізму.

Стилі

Дизайн каблучок на палець ноги теж може бути різним:

  • розімкнуті, що мають форму незакритого кільця;

  • закриті, що нагадують звичайні обручки та переважно виготовляються з силікону чи дуже м’якого пластику, хоча трапляються і металеві варіанти, але їх потрібно ідеально підібрати по розміру;

  • кільця-змійки, що мають форму змії, пружини чи чогось іншого, що хоча б віддалено нагадує їх.

Поради для вибору

Обирати каблучку на палець ноги дуже важливо по розміру. Відкриті кільця дозволять підігнати параметри до необхідних, що обов’язково варто зробити відразу після покупки, щоб випадково не одягнути не скореговане. Непідходящий розмір може призвести до натирань, подразнень, неприємних відчуттів. Важливим є момент відповідності стилю аксесуара і взуття, а також педикюру. Кільце не може занадто виділятись між босоніжками і лаком на нігтях, щоб не зосереджувати всю увагу на собі та не спотворити образ в цілому.

Носити можна,як одну, так і кілька каблучок одночасно. Головне пам’ятати, що в таких випадках краще купувати їх наборами, щоб вони були одного стилю. Коли одягають два і більше кілець, то краще вибирати моделі із тонкою основою. Тоді вони і виглядають акуратніше і носяться зручніше.

Каблучки на палець – це чудовий аксесуар, який не тільки доповнить стиль дівчини, а також масаж від них позитивно впливатиме на роботу всіх органів.

Соцмережі

Exit mobile version