6 вагомих причин придбати кавомашину для офісу

Оптимальне робоче середовище – те, де працівники з ентузіазмом ставляться до своїх завдань, досягають хороших результатів, мотивовані створювати цінність для організації, прагнуть працювати добре, довіряють керівникам, мають почуття причетності та міцні стосунки в колективі. І всьому цьому допомагає кавомашина, встановлена в офісі. Доступ до свіжоприготованої ароматної кави – одна з важливих переваг сучасної компанії, яка дозволяє отримувати велику користь від мінімальних інвестицій.

Підвищення продуктивності

Кава підвищує рівень енергії та допомагає людям зосередитися. У дослідженні, проведеному Національною асоціацією кави США, було виявлено, що 80% дорослих американців п’ють каву. А роблять вони це переважно тому, що напій дозволяє бути уважними та енергійнішими. Статистика сьогодні не надто відрізняється і в Україні, адже зараз ми переживаємо справжній бум кавової популярності.

Кава робить людей більш продуктивними, оскільки дає їм такий необхідний заряд енергії, щоб допомогти пережити ранковий стрес та післяобідню лінь. Невеличка доза кофеїну – і ось працівник вже знову готовий викладатися на повну.

Економія часу

Любитель кави під час перерви буде змушений вирушати до найближчого закладу, де можна нею посмакувати. Якщо ж все необхідне є в офісі, працедавець тим самим економить цінний час спеціаліста. Вільні хвилини можна використати для відпочинку, вирішення робочих питань, обміну думками з колегами. Все це на користь компанії.

Укріплення морального духу

Втримати працівників можна не лише великими зарплатами (хоча вони для більшості людей справедливо на першому місці), а й проявами турботи. Доступ до смачної безлімітної кави – якраз елемент такої уваги до працівника. Коли люди бачать увагу до себе, вони стають більш прихильними до працедавця і не бажають шукати чогось іншого. Кавоварка в офісі дає зрозуміти вашим співробітникам, що ви дбаєте про них та їхнє щастя.

Налагодження зв’язків

Спілкування за чашкою кави – чудовий спосіб зблизитися, краще зрозуміти одне одного, обмінятися корисними ідеями. Коли працівники розбігаються по кав’ярнях, цей взаємозв’язок втрачається. А ось поруч з кавоваркою колектив стає більш цільним. Фактично щодня ви влаштовуєте маленькі корпоративні заходи.

Задоволені клієнти

Якщо в офіс приходять клієнти чи ділові партнери, їм теж буде приємно випити кави. Цей напій зробить їх більш прихильними до компанії, допоможе розслабитися та створити невимушену атмосферу спілкування. Як результат – прийняття вигідних для вас рішень.

Менше відсутності на робочому місці

Хороший настрій – одна з умов міцного здоров’я. Здоровий працівник менше часу проводить у лікарів, а більше на роботі. Гормон, який робить нас щасливими, дофамін, виробляється під час вживання кави. Це еліксир для швидкого покращення настрою, який потрібен усім нам, щоб пережити напружений день.

Дослідження, проведене Національним інститутом охорони праці США, довело, що якщо випити каву перед тим, як почати працювати за комп’ютером, вона матиме болезаспокійливий ефект. І якщо ви вип’єте близько двох чашок кави, це може зменшити біль у м’язах до 48%.

Соцмережі

Exit mobile version