УЗИ груди: преимущества процедуры, показания и подготовка

УЗИ – распространенный метод диагностики многих заболеваний. Современное оборудование позволяет определить мельчайшие изменения в структуре органов в реальном времени.

ДокладнішеУЗИ груди: преимущества процедуры, показания и подготовка

С какого возраста девочка должна посещать гинеколога?

По статистике, граждане стран СНГ не особо заботятся о репродуктивной системе несовершеннолетних девочек. Дело не в безответственности, а в неосведомленности.

ДокладнішеС какого возраста девочка должна посещать гинеколога?

Чому при вагітності болить спина?

Чому болить спина при вагітності? Досвічені мами знають, що без болю в спині або попереку вагітність практично неможлива. Зміни тіла, ваги, навантаження на м’язи і зв’язки точно викличуть дискомфорт навіть у самих тренованих жінок. Більш того: дослідження доводять, що у професійних спортсменок виникає більше проблем через занадто розвинені м’язи. Але біль в спині при вагітності може виникнути не тільки через нові навантаження. Розберемося, чому болить спина при вагітності, і коли це – сигнал неполадок.

ДокладнішеЧому при вагітності болить спина?

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність?

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність? Це важливе питання для всіх – і для тих, хто мріє про малюка, і для тих, для кого в даний момент вагітність не особливо бажана. Чоловіки теж хвилюються, коли в жіночому організмі почнуть відбуватися ті зміни, які зроблять з них майбутніх батьків. Давайте ж дізнаємося, як і коли …

ДокладнішеЧерез скільки днів можна дізнатися про вагітність?

Топ-12 заборон під час вагітності

Всі вагітні жінки прагнуть народити здорового малюка. Для цього необхідно дотримуватися правила – не порушувати певні заборони. Існує ряд дій, які здатні нашкодити вагітній жінці та дитині.

ДокладнішеТоп-12 заборон під час вагітності

Exit mobile version