Як позбутися від пігментних плям на обличчі

Як позбутися від пігментних плям на обличчі

Пігментні плями на обличчі – явище поширене. Пігментація може бути вродженою, придбаної або вікової. Розповімо, як прибрати пігментні плями на обличчі та тілі.

ДокладнішеЯк позбутися від пігментних плям на обличчі

Обираємо кільце на палець ноги

Кожна жінка та дівчина прагне до індивідуальності, вираженій в особливому стилі. Аксесуари допомагають у досягненні мети якнайкраще. Кільце на палець ноги – прикраса, яку дозволяють собі тільки найсміливіші представниці слабкої статі.

ДокладнішеОбираємо кільце на палець ноги

Користь косметичних масок для обличчя

Арсенал засобів по догляду за обличчям різноманітний. У їх числі – косметична зволожуюча маска для обличчя. Цей спосіб догляду за зовнішністю діє на верхній шар шкіри – епідерміс, не впливає на нижні шари. Така косметика підбирається відповідно до типу шкіри і призначенням. Залежно від цілей і переваг можна вибирати те, що більше підходить і подобається, з наявного різноманіття.

ДокладнішеКористь косметичних масок для обличчя

12 важливих фактів про сонцезахисний крем

Напевно ви знаєте, що сонцезахисний крем може врятувати ваше життя, попереджаючи розвиток найнебезпечнішої форми раку – меланоми. Але є й інші важливі факти, які вам варто знати!

Докладніше12 важливих фактів про сонцезахисний крем

Серебро: здоровье в образе

Стильные украшения и аксессуары давно стали неотъемлемой частью образа современного человека. И мужчины, и женщины с удовольствием привносят красивые и интересные детали в ежедневный «look».

ДокладнішеСеребро: здоровье в образе

Пілінг жовтий ретиноловий: секрет молодості шкіри

Якщо шкіра обличчя виглядає тьмяною і втомленою, саме час вдихнути в неї яскраві фарби. Пілінг жовтий ретиноловий виділяється не тільки сонячним кольором препарату, а й високими властивостями, омолоджують. Кому він підходить і для чого застосовується?

ДокладнішеПілінг жовтий ретиноловий: секрет молодості шкіри

Стильные теплые кардиганы для детей

Кардиган, по сути, является кофтой, и когда-то был исключительно мужским видом одежды, затем он перекочевал в женский гардероб и детский. Его с удовольствием носят люди всех возрастов.

ДокладнішеСтильные теплые кардиганы для детей

Ензим-пілінг: чистка обличчя, доступна всім

Популярність пілінгу в косметології важко переоцінити. Він уже давно став справжнім mast-have для багатьох жінок, які мріють про продовження молодості та краси.

ДокладнішеЕнзим-пілінг: чистка обличчя, доступна всім

Exit mobile version