Свит Спорту - Разнообразие беговых кроссовок всех размеров

Свит Спорту – Разнообразие беговых кроссовок всех размеров

Вести активный образ жизни сегодня может позволить себе практически каждый человек, ведь современные производители создают по-настоящему качественные приспособления, одежду, обувь.

ДокладнішеСвит Спорту – Разнообразие беговых кроссовок всех размеров

Стрибки зі скакалкою – користь і рекомендації

Скакалка – це простий і максимально компактний тренажер, знайомий нам з раннього дитинства. Він не вимагає великого простору для установки і використання, на відміну від великогабаритних комплексів для занять спортом.

ДокладнішеСтрибки зі скакалкою – користь і рекомендації

Набираем вес правильно

Все привыкли к тому, что если человек отправился в зал, то наверняка хочет держать форму либо сбросить пару лишних кило. Впрочем, встречаются и такие случаи, когда проблема как раз в излишней худобе. Часто подобная «конституция тела» многих не устраивает и стремление быть чуть более крупным можно назвать вполне нормальным, но не всегда выходит подобных результатов …

ДокладнішеНабираем вес правильно

Лучшие и качественные тренажеры для дома и спортзала – магазин «Rogue-Style»

Чрезмерно низкий уровень физической активности – одна из главных причин проблем со здоровьем. Дети и взрослые слишком много времени проводят, сидя за столом и компьютером, практически не уделяют внимание соблюдению двигательного режима.

ДокладнішеЛучшие и качественные тренажеры для дома и спортзала – магазин «Rogue-Style»

Користь йоги – 7 причин займатися йогою

Йога являє собою не набір фізичних вправ, а повноцінну філософію пізнання самого себе і досягнення внутрішньої гармонії. В процесі занять відбувається гармонізація тіла, розуму і духу людини.

ДокладнішеКористь йоги – 7 причин займатися йогою

Ідеальний костюм для йоги

Svitlav підготував корисні рекомендації та поради щодо підбору одягу для йоги та пілатесу, які допоможуть визначитися в чому займатися йогою. Як і стильний килимок для йоги, одяг здатна мотивувати на практику!

ДокладнішеІдеальний костюм для йоги

Фізична активність + правильний мікроклімат = здоров’я

Ключовий фактор для психічного та фізичного здоров’я – активний спосіб життя. Однак переважна більшість до кінця не усвідомлює його важливість. Коли тіло людини відчуває нестачу енергії – йому необхідна фізична активність, як би це суперечливо звучало.

ДокладнішеФізична активність + правильний мікроклімат = здоров’я

Головний біль після тренування: норма або патологія?

Фізична активність – це прекрасно! Регулярні походи в спортзал – запорука міцного здоров’я. Однак деякі люди стикаються з парадоксальною ситуацією: пішов на тренування здоровим, а вийшов із залу – з хворою головою. Як же так? Чому така корисна фізкультура обертається новими проблемами з організмом? Сайт HealthApple з’ясовував, з яких причин може боліти голова після тренування і як уникнути такого ефекту?

ДокладнішеГоловний біль після тренування: норма або патологія?

16 продуктів, які повинні бути в меню спортсменів

Як швидше прийти в спортивну форму, і які продукти обов’язково повинні бути в меню спортсменів? Розповідає HealthApple.

Докладніше16 продуктів, які повинні бути в меню спортсменів

Exit mobile version